Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wyszukaj oprogramowanie dla służby zdrowia

Oprogramowanie do wyszukiwania w opiece zdrowotnej i jego znaczenie

Oprogramowanie do wyszukiwania w służbie zdrowia jest wykorzystywane głównie przez apteki sieciowe i dostawców usług medycznych. Szczególnie podczas pandemii COVID-19 ich usługi były szeroko wykorzystywane. Dzięki aptekom sieciowym pacjenci mogą szukać, gdzie dostępne są ich produkty medyczne. Istnieje również możliwość zamówienia online lub mogą otrzymać swoje przepisane, regularnie stosowane leki bez wizyty u lekarza.

Luigi's Box Search

Wyszukiwanie zaawansowane Luigi’s Box,, to narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które pozwala uzyskać jak najwięcej korzyści z wyszukiwania. Jest to unikalne rozwiązanie technologiczne, które wykorzystuje uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję do optymalizacji kolejności wyników wyszukiwania i rozpoznawania synonimów.

Ponadto Luigi’s Box Search oferuje kilka zaawansowanych funkcji, które zapewniają najlepsze wrażenia podczas wyszukiwania, takich jak inteligentna funkcja autouzupełniania z doskonałym wyszukiwaniem podczas pisania, dzięki której klienci uzyskują pożądane wyniki w ułamku sekundy. Filtrowanie wyników wyszukiwania za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika według różnych czynników i dostosowywanie kategorii, rozpoznawanie kodu produktu, aby pomóc klientom szybko znaleźć pożądany produkt i zwiększyć ruch w sklepie internetowym i wiele innych.

Jak jeszcze można wykorzystać Luigi's Box w służbie zdrowia?

Luigi’s Box offers other unique tools like product recommendations by Rekomendator Luigi’s Box, który wyświetla spersonalizowane rekomendacje produktów na podstawie preferencji klientów i poprzednich wyszukiwań.

Luigi’s Box prowadzi wszechstronną analitykę, która pozwala uzyskać wgląd w wyszukiwanie, a także śledzić trendy w wyszukiwaniu i zakupach, na które wpływ ma pora roku, pogoda lub aktualne choroby w populacji.

Funkcja Luigi’s Box Zestawienie produktów napędza sprzedaż i konwersje, zwiększając doświadczenie przeglądania. Klienci mogą łatwo znaleźć produkt, sprawdzić jego cechy, porównać go z innymi i ostatecznie dokonać zakupu.

Korzyści z wykorzystania funkcji Luigi's Box w opiece zdrowotnej

Inteligentne remedium na obroty giganta farmaceutycznego

Członek największej sieci aptek w UE zwiększył swój współczynnik konwersji wyszukiwania o 9,49% dzięki Luigi's Box.

Przeczytaj studium przypadku

Dr.Max zwiększył współczynnik konwersji wybranego segmentu produktów o 230%.

Dr.Max jest jednym z liderów rynku aptek internetowych z ponad 12 000 różnych produktów.

Przeczytaj studium przypadku

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednim oprogramowaniem do wyszukiwania?

Luigi’s Box to rozwiązanie e‑commerce, któremu zaufało ponad 2000 e-sklepów w Europie. Od początku swojej drogi firma otrzymała kilka nagród za swoją analitykę czy wyszukiwanie. Integracja Luigi’s Box składa się z czterech łatwych kroków, bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności lub wiedzy informatycznej i posiada świetny zespół specjalistów, którzy są najlepsi w tym co robią. Luigi’s Box oferuje kilka funkcji, aby uzyskać ze swojej działalności najwięcej.

Jakie są korzyści z wykorzystania wyszukiwania na stronie w opiece zdrowotnej?

Wyobraź sobie, że samo pobranie aplikacji może poprawić opiekę nad pacjentem, życie pracowników służby zdrowia oraz pacjentów. Użytkownicy mogą znaleźć produkt online, zamówić go i po prostu go odebrać. Znaczenie zaawansowanego, stale uczącego się wyszukiwania w tych sklepach internetowych lub aplikacjach polega na tym, że użytkownicy nie chcą spędzać dużo czasu na poszukiwaniu dokładnego produktu, a samo wyszukiwanie powinno pomóc im znaleźć to, czego szukają bez wysiłku.

Czy Luigi's Box oferuje bezpłatną wersję próbną i co obejmuje?

Tak, Luigi’s Box oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Bezpłatna wersja próbna obejmuje wszystkie funkcje z naszej wersji demonstracyjnej na żywo. W ciągu 14 dni możesz dowiedzieć się więcej o swojej wydajności wyszukiwania dzięki naszemu Luigi’s Box Analytics i jego sprytnemu pulpitowi nawigacyjnemu. Po zakończeniu okresu próbnego jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia indywidualnej współpracy.