Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Partnerzy

Organizacje partnerskie i integracje z innymi usługami

Oferujemy różne formy integracji naszych narzędzi aby każdy mógł z nich korzystać. Budujemy sieć partnerów, którzy pomagają swoim klientom tworzyć lepsze sklepy internetowe. Jesteśmy kompatybilni z każdą platformą e-commerce.

Wspieramy wszystkich, którzy pomagają firmom e-commerce poprawić doświadczenie odkrywania produktów.

Skróć i usprawnij podróż odkrywania produktów. Za pomocą dynamicznych faset możemy określić, które filtry są odpowiednie dla danej kategorii produktów, a klient zobaczy tylko te istotne dla niego.

Luigi's Box API

Dbamy o to, aby nasze narzędzia były jak najłatwiejsze do zintegrowania. Dla bardziej wymagających klientów dostępna jest również integracja backendowa.

Jesteśmy popularni

Lubią nas użytkownicy G2

G2 ocenia produkty i sprzedawców na podstawie recenzji użytkowników oraz danych zagregowanych z różnych źródeł internetowych, np. sieci społecznościowych.

Stosujemy unikalny algorytm (v3.0) do tych danych, aby obliczyć wyniki Satysfakcji Klienta i Obecności na Rynku w czasie rzeczywistym.

Chcesz zostać naszym partnerem?

Dołącz do nas w naszej misji poprawy jakości obsługi klienta e-sklepu poprzez dostarczanie najwyższej klasy narzędzi do odkrywania produktów.