Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Alternatywa dla Yext

Wzmocnij swoją firmę dzięki kompleksowej alternatywie dla Yext

Yext to oparta na chmurze platforma, która pomaga poprawić jakość obsługi klienta w witrynach e-commerce i prowadzi do lepszej konwersji.

Luigi's Box is a
Czym jest Yext

Yext usprawnia wyszukiwanie na stronach internetowych

Yext pomaga witrynom e-commerce tworzyć lepsze doświadczenia. Wykorzystuje dane do personalizacji indywidualnych wrażeń zakupowych w czasie rzeczywistym.

Ponadto, platforma oferuje wiele spostrzeżeń, pomagając firmom zrozumieć ich klientów, a wyszukiwanie oparte na sztucznej inteligencji Yext jest wykorzystywane przez popularne marki na całym świecie.

Oprócz tej platformy do digital experience, mamy dla Ciebie kilka świetnych alternatyw Yext, które mogą okazać się lepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy i przyniosą Ci więcej pozytywnych opinii.

Porównanie

Porównanie Luigi’s Box vs. Yext

Pomimo inteligentnych funkcji zarządzania i optymalizacji od Yext, nadal istnieją pewne dodatkowe funkcje, które powinieneś rozważyć, aby móc cieszyć się pełnią możliwości jakie ma do zaoferowania Twój biznes.

Funkcje
Luigi’s Box Luigi’s Box
Yext Yext
Integracja samoobsługowa bez kodu Łatwa samodzielna integracja bez konieczności angażowania zespołu IT.
tick
cross
Integracja API Bezproblemowa integracja z backendem poprzez API.
tick
tick
Zaawansowana obsługa językowa Najwyższej klasy przetwarzanie języków europejskich, w tym CEE.
tick
cross
Propozycje synonimów Podpowiedzi synonimów oparte na sztucznej inteligencji dla wszystkich języków łacińskich.
tick
cross
Product Listing Optymalny ranking produktów na listach nawigacyjnych.
tick
cross
Recommender Spersonalizowane rekomendacje produktów.
tick
tick
Analityka wieloplatformowa Analytics jest kompatybilny z każdą wyszukiwarką.
tick
tick
Pin do pozycji Przypisz produktowi pożądaną pozycję w wynikach wyszukiwania.
tick
tick
Testy offline A/B Zobacz wyniki przed przejściem na żywo bez żadnego ryzyka.
tick
cross
Sztuczna inteligencja/uczenie maszynowe SI/UM do personalizacji doświadczeń zakupowych.
tick
tick
Wyszukiwanie głosowe Wyszukiwanie produktów bez konieczności wpisywania tekstu.
tick
cross
Last update: 28/02/2023
Umów się na demo call

Ulepszymy Twój biznes

Luigi’s Box oferuje bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami ds. integracji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Luigi’s Box może pomóc Ci zwiększyć współczynnik konwersji, zarezerwuj już dziś rozmowę demo z jednym z naszych ekspertów.

Umów się na demo call
Podnieś poziom gry z wyszukiwaniem

Co sprawia, że Luigi's Box jest wyjątkowy?

Potrzebujesz pomocy przy migracji? A może chcesz zobaczyć demo Wyszukiwarki Luigi's Box i Rekomendatora?

Zespół wsparcia

Nie chatboty, ale życzliwi ludzie, którzy są responsywni, otwarci na informacje zwrotne i zawsze chętni do pomocy.

Integracja samoobsługowa

Opcja łatwej integracji z frontendem. Wszystko, co musisz zrobić, to wstawić jedną linię kodu do GTM.

Intuicyjny interfejs

Przyjazna dla użytkownika administracja ze wszystkimi ustawieniami, aby usprawnić zakupy w Twoim e-sklepie.

Wszystko w jednej platformie

Kompleksowy pulpit nawigacyjny z danymi analitycznymi, zawsze dostępny do śledzenia maksymalnej efektywności.

Jak wybrać alternatywę Yext?

Yext może nie być najlepszym rozwiązaniem dla każdej firmy. Jeśli szukasz alternatywy, powinieneś wziąć pod uwagę takie czynniki, które mogą mieć wpływ na zarządzanie relacjami z klientami. Na przykład, analityka może ujawnić takie kwestie jak zduplikowane oferty, wyszukiwania bez wyników itp. Oto cztery aspekty pozwalające wybrać najlepszą alternatywę dla Yext.

Wyszukiwanie oparte na sztucznej inteligencji

Jakość wyszukiwarki

Zaawansowane wyszukiwanie umożliwia gromadzenie szczegółowych danych, związanych z zachowaniami zakupowymi klientów online, i to w czasie rzeczywistym. Dane te są cenne, ponieważ pomagają wyszukiwać produkty firmy, przewidywać trendy zakupowe, rozumieć zachowania klientów, prognozować sprzedaż, poprawiać rankingi wyszukiwarek, etc.

Dodanie zaawansowanego pakietu narzędzi wyszukiwania do witryny e-commerce może przyspieszyć rozwój Twojej firmy, zapewniając dokładniejsze oferty i wykorzystując zebrane dane. Technologia ta jest doskonałym rozwiązaniem dla nie jednej firmy i może być zintegrowana z innymi narzędziami biznesowymi.

Spersonalizowane rekomendacje

Potrzeba rekomendacji produktów

Rekomendator wyświetla sugestie produktów w sklepie internetowym, spersonalizowane dla każdego odwiedzającego. Robi to za pomocą sztucznej inteligencji i w oparciu o preferencje oraz poprzednie zachowania. Rekomendatory są tak naprawdę naturalnym sposobem reklamy online w e-sklepie. Plusem jest to, że nie potrzebujesz do ich obsługi żadnego dodatkowego oprogramowania dla marketingu cyfrowego.

Rekomendator oferuje również alternatywy dla wyprzedanych lub niedostępnych produktów. Dzięki temu, klienci nie opuszczą sklepu internetowego sfrustrowani tym, że nie znaleźli tego, czego szukali. Możesz również zwiększyć średnią wartość zamówienia, rekomendując odpowiednie oferty online podobne do tych, które użytkownicy mają już w swoich koszykach.

Analityka Rekomendatora Luigi’s Box jest popularnym narzędziem do oceny i optymalizacji rekomendacji produktów.

Wypróbuj w naszym demo
Dla firm każdej wielkości

Zakres działalności

Małe i średnie firmy, które działają lokalnie, potrzebują takich usług, takich jak wyświetlanie ofert biznesowych, lokalne kampanie usług SEO i ulepszone rankingi wyszukiwania. Duże firmy z wieloma lokalizacjami mogą potrzebować dodatkowych funkcji, takich jak rekomendatory, zaawansowane wyszukiwanie i śledzenie słów kluczowych. Musisz również wziąć pod uwagę to, jakie produkty sprzedajesz, wybierając odpowiednią alternatywę dla Yext.

Wreszcie, weź pod uwagę swoich odbiorców. Czy korzystają oni z wyszukiwarki podczas korzystania z Twojej witryny, czy też powinieneś skupić się na zarządzaniu mediami społecznościowymi?

Wysoka jakość w dobrej cenie

Stosunek ceny do jakości

Stosunek ceny do wydajności to inaczej zdolność produktu do zapewnienia odpowiedniej wydajności, w zamian za zapłaconą kwotę. Oferowany produkt powinien więc spełniać i zaspokajać oczekiwania właściciela sklepu internetowego, strony internetowej lub aplikacji i posiadać akceptowalną cenę. Krótko mówiąc, produkty powinny być opłacalne, abyś miał wszystko, czego potrzebujesz na jednej platformie za uczciwą cenę.

Zwróć uwagę na szeroki zakres funkcji, ale także na ich jakość i zdolność do pozytywnego wpływania na podróż klienta. Nigdy nie wybieraj tego, co nie będzie przydatne w Twojej firmie. Zamiast tego, nie krępuj się wzbogacać swój zestaw funkcji w miarę upływu czasu.

Recenzje G2

Indeks użyteczności wyszukiwania w e-commerce

Zapoznaj się z wynikami użyteczności dla kategorii wyszukiwanie w e-commerce w G2. Wykres podkreśla krytyczne czynniki wpływające na ogólny wynik użyteczności produktów.

 • Łatwość administrowania
 • Łatwość użytkowania
 • Spełnia wymagania
 • Inne czynniki
Luigi's Box
 • Łatwość administrowania: 1.75
 • Łatwość użytkowania: 2.78
 • Spełnia wymagania: 2.79
 • Inne czynniki: 1.67
Łatwość administrowania: 1.75
Łatwość użytkowania: 2.78
Spełnia wymagania: 2.79
Inne czynniki: 1.67
:
9.03
Yext
 • Łatwość administrowania: 1.88
 • Łatwość użytkowania: 2.77
 • Spełnia wymagania: 2.86
 • Inne czynniki: 0.72
Łatwość administrowania: 1.88
Łatwość użytkowania: 2.77
Spełnia wymagania: 2.86
Inne czynniki: 0.72
:
8.34
Funkcje Luigi's Box

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednią alternatywą dla Yext?

Integracja bez kodu

Jeśli jesteś mniejszym biznesem e-commerce i chcesz zintegrować wyszukiwarki ze swoim sklepem, powinieneś postawić na Luigi’s Box. Nasza unikalna integracja front-end bez kodu pozwala sklepom umieścić 1 linię kodu w istniejącym CMS i korzystać ze wszystkich naszych kluczowych funkcji w ciągu kilku minut.

Zaawansowana obsługa języków

Luigi’s Box wyróżnia się kilkoma kluczowymi, zaawansowanymi funkcjami. Jedną z nich jest zaawansowana obsługa języków. Jeśli prowadzisz sklep w wielu językach, na przykład z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, możesz napotkać problemy z różnymi dostawcami. Jednakże, opracowany z myślą o klientach z tego regionu, Luigi’s Box zapewnia lepsze wyniki w tych językach.

Testy A/B offline

Luigi’s Box oferuje testy syntetyczne w trybie offline lub testy A/B w trybie offline. Testy A/B umożliwiają firmom badanie zmian w trybie offline, co zapobiega stratom spowodowanym wdrożeniem wersji z błędami. Testy syntetyczne offline to z kolei idealny początek, a gdy poczujesz, że wyniki dla testowanych zapytań są lepsze, możesz przejść do testów A/B na żywo, w których możesz sprawdzić zmiany w oparciu o rzeczywiste dane klientów.

Cennik

Z Luigi’s Box możesz stworzyć indywidualny plan, niezależnie od wymagań Twojej strony. Możesz także uzyskać szacunkową cenę, korzystając z kalkulatora planu. Kalkulator bierze pod uwagę średnią miesięczną liczbę wyświetleń twojej strony, usługi i wiele innych.

Niemniej jednak, nie uważamy ceny za główną zaletę, ale jako bonus. Jakość wyszukiwania stron internetowych płaci za siebie, a my mocno wierzymy w naszą technologię i dodatkową wartość, którą zapewniamy Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep e-commerce, czy skomplikowaną stronę internetową, Luigi’s Box zwraca najbardziej trafne wyniki za możliwie najbardziej przystępną cenę.

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy konsultacyjnej z jednym z naszych ekspertów ds. e-commerce. Pokażemy Ci, jak Luigi’s Box usprawni Twój biznes online.

Porozmawiajmy

Odkryj funkcje Luigi's Box

Luigi’s Box Analytics

Kompleksowe rozwiązanie z analityką identyfikuje problemy z zapytaniami i pomaga w ich optymalizacji.

 

Odkryj nasz Analytics

Luigi’s Box Search

Inteligentne wyszukiwanie z autouzupełnianiem pomaga odwiedzającym szybko znaleźć produkty, których szukają.

 

Okryj nasz Search

Luigi’s Box Recommender

Rekomendatory ze spersonalizowanymi rekomendacjami produktów podnoszą średnią wartość zamówienia.

 

Odkryj nasz Recommender

Recenzje

Tak powiedzieli nasi klienci

Podejmowanie dodatkowych wysiłków w celu poprawy wyników biznesowych

Luigi's Box znacznie usprawnia zakupy naszych klientów. Ponadto, opracowali dla nas kilka funkcji, które pomagają zarządzać produktami w naszym sklepie internetowym.

Piotr Maciazka
Implementation Team Manager, Answear

Ponad 100 000 euro rocznie dzięki Luigi's Box

Biorąc pod uwagę nasz rozmiar, Luigi's Box przynosi nam ponad 100 000 euro rocznie bez większego wysiłku za cenę, która została natychmiast zwrócona i to wielokrotnie.

Jakub Žilinčan
Chief Marketing Officer, Electronic-star

Poprawa współczynnika konwersji i zadowolenia klientów

Luigi's Box to bardzo postępowe narzędzie, które uzupełnia nasze dotychczasowe dane analityczne. Jego użycie doprowadziło nie tylko do zwiększenia współczynnika konwersji dla naszego sklepu internetowego, ale pomogło nam utrzymać wysokie standardy zadowolenia klientów.

Jana Karasová
Online Sales and Service Development Specialist, O2

Zwiększona liczba wyszukiwań i konwersji

Dzięki temu narzędziu zwiększyliśmy wykorzystanie wyszukiwarki i współczynnik konwersji na Košík.cz. Z wyszukiwarki korzysta obecnie 40% klientów, a 40% z nich bezpośrednio dodaje produkty do koszyka.

Robin Rezek
Product Manager, Košík

Zwiększenie konwersji z wyszukiwania o 33%.

Funkcja Luigi's Box Autouzupełnianie zwiększyła nasze konwersje o 33%, nawet gdy jej użycie spadło o 30%.

David Linhart
Head of E-Commerce, Mountfield

Luigi's Box poprawia doświadczenia klientów

Najbardziej znaczącym wkładem Luigi's Box do EXIsport jest poprawa doświadczenia klientów. Im szybciej znajdują to, czego szukają i im bardziej trafne jest ich zapytanie, tym większa szansa, że dokonają zakupu.

Juraj Giacko
Head of E-Commerce, EXIsport

Zespół profesjonalnych specjalistów

Luigi's Box to gwarancja profesjonalnego podejścia. Jako specjaliści od wyszukiwarek prowadzą nas do celu znacznie szybciej.

Tomáš Bzirský
Performance Marketing Manager, Košík

Wskaźnik konwersji wzrósł o 600%.

Z Luigi's Box korzystamy od 2017 roku. Poza zwiększeniem konwersji z wyszukiwania o 600%, przyniósł nam również szybszą obsługę klienta w sklepach stacjonarnych.

Martin Derňar
Chief Omnichannel Officer, Nay

Wartość koszyka zakupowego znacząco wzrosła

Rekomendator to przydatne i inspirujące narzędzie, które pozwala klientom przypomnieć sobie lub odkryć inne, smaczne produkty spożywcze od Powerlogy. Skąd to wiemy? Ponieważ nasza średnia wartość koszyka zakupowego drastycznie wzrosła.

Michal Dodok
Head of Marketing, Powerlogy

Luigi's Box otworzył nam oczy

Kupujący online często zapominają o dbaniu o customer experience i inwestują zbyt wiele środków w reklamę. Luigi's Box pokazał nam, co moglibyśmy zyskać, gdybyśmy rzeczywiście dbali o naszą wyszukiwarkę.

Soňa Fialková
CEO, SpokojenýPes
Skontaktuj się z nami

Wypróbuj Luigi’s Box już dziś

Zastanawiasz się, jak Luigi’s Box może zwiększyć konwersje i biznesowe wskaźniki KPI?

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania

  Co to jest Yext?

  Yext to oparta na chmurze usługa wyszukiwania w witrynie, która umożliwia korzystanie z różnych narzędzi do zarządzania marką, a w efekcie pomaga klientom znaleźć to, czego szukają. Korzystają z niej tysiące znanych firm na całym świecie. Samsung, Subway, Lego, Verizon i Campbell’s to tylko niektóre z nich. W ciągu ostatnich kilku lat zdobyli również nagrodę G2 i są popularnym rozwiązaniem według innych stron z recenzjami online.

  Jaka jest cena za Yext?

  Yext plany cenowe są fakturowane rocznie. Ich Emerging Starter Package wynosi 199 dolarów rocznie i kosztuje 4 dolary tygodniowo. Essential Plus Package jest 449 dolarów rocznie i kosztuje 9 dolarów co tydzień. Complete Standard Package to 499 dolarów rocznie i kosztuje 10 dolarów tygodniowo. Wreszcie oferują Premium Advanced Package za 19 dolarów co tydzień z roczną opłatą w wysokości 999 dolarów. Jednak te opłaty mogą się zmieniać, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się skorzystać z któregokolwiek z Yext innych usług. Możesz również poprosić o demo na ich stronie lub skontaktować się z zespołem wsparcia, aby uzyskać niestandardowy plan.

  Jakie są alternatywy dla Yext?

  Luigi’s Box, Algolia i Coveo to rozwiązania podobne do wyszukiwania Yext. Dostępnych jest jednak również wiele innych podobnych platform dla przedsiębiorstw, które oferują zestawy solidnych funkcji.

  Co jest jedną z najlepszych alternatyw dla Yext?

  Luigi’s Box to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do wyszukiwania w witrynie. Integracja jest prosta. Otrzymujesz mnóstwo potężnych funkcji, które są przyjazne dla użytkownika. Jest to również niedroga platforma do wyszukiwania stron.