Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Integracje

Poznaj wszystkie funkcje Luigi's Box, które są częścią wyszukiwania i rekomendacji produktów w Twoim sklepie internetowym. Opisane w jednym miejscu i dogłębnie.

Nie znalazłeś preferowanego rozwiązania?

We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

Skontaktuj się z nami
Commercetools

Commercetools

Commercetools to oparta na chmurze platforma headless firmy commercetools inc., która zapewnia interfejsy API do sprzedaży e-commerce oraz wiele podobnych funkcji dla dużych firm.

Volusion

Volusion

Ulepsz swoją witrynę e-commerce Volusion dzięki integracji Luigi's Box. Popraw opcje wyszukiwania i odkrywania, merchandising, zestawienie produktów i analitykę za jednym zamachem.

Shopify

Shopify

Integracja Twojego sklepu Shopify z Luigi’s Box zapewnia narzędzia do odkrywania produktów, które pomogą Ci zwiększyć konwersje.

Salesforce Commerce Cloud

Salesforce Commerce Cloud

Chcesz zwiększyć sprzedaż w e-sklepie Salesforce Commerce Cloud? Sprawdź, co Luigi's Box może zaoferować Twojej firmie.

OpenCart

OpenCart

Rozpocznij integrację z Luigi's Box dla OpenCart i zwiększ swoje zarobki dzięki inteligentnym funkcjom wyszukiwania i odkrywania produktów.

Drupal

Drupal

Szukasz innego rozwiązania? Wypróbuj Luigi's Box - alternatywę dla Drupal i zobacz, jak w mgnieniu oka usprawni konwersje i sprzedaż.

Magento

Magento

Predykcyjne wyszukiwanie Luigi's Box, rekomendator produktów i zestawienie produktów Luigi's Box można łatwo zintegrować ze sklepem internetowym Magento. Wypróbuj Luigi's Box już teraz!

Sitecore

Sitecore

Szukasz najlepszego rozwiązania wyszukiwania dla swojej witryny Sitecore? Zapoznaj się z Luigi's Box i sprawdź, co jeszcze może zaoferować oprócz wyszukiwania opartego na sztucznej inteligencji.

Laravel

Laravel

Rozruszaj swoją stronę Laravel dzięki integracji z wyszukiwaniem Luigi's Box i popraw wydajność dzięki naszym funkcjom wyszukiwania i innym zaawansowanym narzędziom.

Ruby on Rails

Ruby on Rails

Ulepsz swoją stronę Ruby on Rails dzięki szerokiej gamie narzędzi od Luigi's Box. Zintegruj nasze wyjątkowe produkty i popraw wydajność swojego sklepu internetowego.

BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to platforma e-commerce, która funkcjonuje jako produkt SaaS i popularne rozwiązanie do tworzenia sklepów internetowych. Mimo to może obsługiwać inne powiązane zadania, w tym SEO, hosting strony internetowej, marketing i bezpieczeństwo.

WordPress

WordPress

WordPress to jedno z najbardziej znanych i popularnych dostępnych obecnie narzędzi do budowania stron internetowych, stworzone początkowo jako system do publikowania blogów.

Prestashop

Prestashop

Integracja z Prestashop pomoże Ci zastosować wyszukiwarkę Luigi's Box, analitykę, rekomendacje i zestawienie produktów w Twoim sklepie internetowym, aby zapewnić lepsze doświadczenia klientów.

Shopware

Shopware

Shopware to wielokrotnie nagradzana platforma open commerce dla segmentu B2C i B2B, dla właścicieli większych firm i tych, którzy są na drodze do stania się nimi.

Shoptet

Shoptet

Klienci będą kupować produkty, jeśli będą mogli je znaleźć. Czy odnajdą je w Twoim sklepie internetowym? Pomóż im, wykorzystując inteligentne narzędzia dla Twojego e-sklepu.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to open-source'owa wtyczka e-commerce dla WordPressa. Jest przeznaczony dla małych i dużych firm internetowych.