Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Integracje

Poznaj wszystkie funkcje Luigi's Box, które są częścią wyszukiwania i rekomendacji produktów w Twoim sklepie internetowym. Opisane w jednym miejscu i dogłębnie.

Nie znalazłeś preferowanego rozwiązania?

We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

Skontaktuj się z nami
Commercetools

Commercetools

Commercetools to oparta na chmurze platforma headless firmy commercetools inc., która zapewnia interfejsy API do sprzedaży e‑commerce oraz wiele podobnych funkcji dla dużych firm.

Shopify

Shopify

Integracja Twojego sklepu Shopify z Luigi’s Box zapewnia narzędzia do odkrywania produktów, które pomogą Ci zwiększyć konwersje.

Sitecore

Sitecore

Szukasz najlepszego rozwiązania wyszukiwania dla swojej witryny Sitecore? Zapoznaj się z Luigi's Box i sprawdź, co jeszcze może zaoferować oprócz wyszukiwania opartego na sztucznej inteligencji.

Ruby on Rails

Ruby on Rails

Ulepsz swoją stronę Ruby on Rails dzięki szerokiej gamie narzędzi od Luigi's Box. Zintegruj nasze wyjątkowe produkty i popraw wydajność swojego sklepu internetowego.

BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to platforma e‑commerce, która funkcjonuje jako produkt SaaS i popularne rozwiązanie do tworzenia sklepów internetowych. Mimo to może obsługiwać inne powiązane zadania, w tym SEO, hosting strony internetowej, marketing i bezpieczeństwo.

WordPress

WordPress

WordPress to jedno z najbardziej znanych i popularnych dostępnych obecnie narzędzi do budowania stron internetowych, stworzone początkowo jako system do publikowania blogów.

Prestashop

Prestashop

Integracja z Prestashop pomoże Ci zastosować wyszukiwarkę Luigi's Box, analitykę, rekomendacje i zestawienie produktów w Twoim sklepie internetowym, aby zapewnić lepsze doświadczenia klientów.

Shopware

Shopware

Shopware to wielokrotnie nagradzana platforma open commerce dla segmentu B2C i B2B, dla właścicieli większych firm i tych, którzy są na drodze do stania się nimi.

Shoptet

Shoptet

Klienci będą kupować produkty, jeśli będą mogli je znaleźć. Czy odnajdą je w Twoim sklepie internetowym? Pomóż im, wykorzystując inteligentne narzędzia dla Twojego e-sklepu.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to open-source'owa wtyczka e‑commerce dla WordPressa. Jest przeznaczony dla małych i dużych firm internetowych.