Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Integracje

Poznaj wszystkie funkcje Luigi's Box, które są częścią wyszukiwania i rekomendacji produktów w Twoim sklepie internetowym. Opisane w jednym miejscu i dogłębnie.

Nie znalazłeś preferowanego rozwiązania?

We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

Skontaktuj się z nami
BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to platforma e‑commerce, która funkcjonuje jako produkt SaaS i popularne rozwiązanie do tworzenia sklepów internetowych. Mimo to może obsługiwać inne powiązane zadania, w tym SEO, hosting strony internetowej, marketing i bezpieczeństwo.

WordPress

WordPress

WordPress to jedno z najbardziej znanych i popularnych dostępnych obecnie narzędzi do budowania stron internetowych, stworzone początkowo jako system do publikowania blogów.

Prestashop

Prestashop

Integracja z Prestashop pomoże Ci zastosować wyszukiwarkę Luigi's Box, analitykę, rekomendacje i zestawienie produktów w Twoim sklepie internetowym, aby zapewnić lepsze doświadczenia klientów.

Shopware

Shopware

Shopware to wielokrotnie nagradzana platforma open commerce dla segmentu B2C i B2B, dla właścicieli większych firm i tych, którzy są na drodze do stania się nimi.

Integracja Shopify

Integracja Shopify

Integracja Twojego sklepu Shopify z Luigi's Box przynosi narzędzia do odkrywania produktów, które pomogą Ci zwiększyć konwersje.

Integracja Shoptet

Integracja Shoptet

Klienci będą kupować produkty, jeśli będą mogli je znaleźć. Czy odnajdą je w Twoim sklepie internetowym? Pomóż im, wykorzystując inteligentne narzędzia dla Twojego e-sklepu.

Integracja Commercetools

Integracja Commercetools

Platforma Commercetools to oparta na chmurze platforma headless commerce od commercetools inc., która zapewnia interfejsy API do zasilania sprzedaży e‑commerce i podobnych funkcji dla dużych firm.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to open-source'owa wtyczka e‑commerce dla WordPressa. Jest przeznaczony dla małych i dużych firm internetowych.