Odkryj, jak Luigi's Box
  działa dla różnych branż

  Dowiedz się więcej o tym, jak różni właściciele biznesów e‑commerce korzystają z naszych zaawansowanych funkcji. Na czym powinieneś się najbardziej skupić? Dlaczego inteligentne oprogramowanie do wyszukiwania jest kluczowe? Jakich innych funkcji potrzebuje Twoja strona, aby znaleźć się wśród najlepszych? To i wiele więcej możesz przeczytać na kolejnych stronach. Przygotowaliśmy również szczegółowe raporty o naszych sukcesach.

  Luigi's Box pomoże Ci w każdej walce.

  Moda

  Zwiększ konwersję wyszukiwania o ponad 32% dzięki zaawansowanej wyszukiwarce i wszechstronnej analityce Luigi's Box.

  Opieka zdrowotna

  Czy Twoi klienci mają problem z odnalezieniem dokładnych produktów ze względu na ich nazwę? Nie martw się. Zobacz jak funkcja autouzupełniania LBX pomogła jednej z największych aptek.

  Artykuły spożywcze

  Czy Twoi klienci często opuszczają stronę, ponieważ nie mogą znaleźć tego, po co przyszli? LBX może pomóc również w zakresie współczynnika opuszczenia strony.

  Elektronika

  LBX pomoże Ci zwiększyć standardowe przychody. Dowiedz się więcej o magii, którą możemy wprowadzić do Twojego biznesu e‑commerce.

  Przemysł książkowy

  Pomóż swoim klientom w kilka sekund znaleźć ulubionego autora lub konkretną książkę, której klienci nie znają z nazwy.

  B2B & SaaS

  Poznaj znaczenie zaawansowanego wyszukiwania i jego funkcji w branży B2B & SaaS z łatwą integracją samoobsługową bez kodu.

  Luigi’s Box to rozwiązanie e‑commerce, któremu zaufało ponad 2000 sklepów internetowych na całym świecie.