Branża

Odkryj, jak Luigi's Box działa dla różnych branż

Dowiedz się więcej o tym, jak różni właściciele biznesów e-commerce korzystają z naszych zaawansowanych funkcji. Na czym powinieneś się najbardziej skupić? Dlaczego inteligentne oprogramowanie do wyszukiwania jest kluczowe? Jakich innych funkcji potrzebuje Twoja strona, aby znaleźć się wśród najlepszych? To i wiele więcej możesz przeczytać na kolejnych stronach. Przygotowaliśmy również szczegółowe raporty o naszych sukcesach.

Luigi's Box pomoże Ci w każdej walce.

Moda

Zwiększ konwersję wyszukiwania o ponad 32% dzięki zaawansowanej wyszukiwarce Luigi's Box i kompleksowej analizie danych.

Opieka zdrowotna

Czy Twoi klienci mają problem z odnalezieniem dokładnych produktów ze względu na ich nazwę? Zobacz, jak funkcja autouzupełniania LBX pomogła jednej z największych aptek.

Artykuły spożywcze

Czy Twoi klienci często opuszczają stronę, ponieważ nie mogą znaleźć tego, po co przyszli? LBX może pomóc również w zakresie współczynnika opuszczenia strony.

Elektronika

LBX pomoże Ci zwiększyć standardowe przychody. Dowiedz się więcej o magii, którą możemy wprowadzić do Twojego biznesu e-commerce.

Przemysł książkowy

Pomóż swoim klientom w kilka sekund znaleźć ulubionego autora lub konkretną książkę, której klienci nie znają z nazwy.

B2B & SaaS

Poznaj znaczenie zaawansowanego wyszukiwania i jego funkcji w branży B2B & SaaS z łatwą integracją samoobsługową bez kodu.

Meble i wyposażenie domu

Odkryj wszystkie funkcje, jakie powinien mieć Twój sklep internetowy, aby maksymalizować sprzedaż i zadowolić klientów, którzy chętnie do Ciebie wrócą.

Zwierzęta domowe, ogród i majsterkowanie

Zapewnij odwiedzającym Twoją stronę intuicyjną nawigację i dopasowane rekomendacje produktów, gwarantując im najlepsze doświadczenia zakupowe.

Hobby i artykuły papiernicze

Unikaj utraty klientów, ponieważ nie mogą znaleźć produktów, które posiadasz. Pomóż im łatwiej dotrzeć do poszukiwanych produktów i rekomenduj dodatkowe, aby zwiększyć przychody.

Sport i rekreacja

Zapewnij odwiedzającym Twoją stronę intuicyjną nawigację i spersonalizowane rekomendacje produktów, zapewniając im najlepsze doświadczenia zakupowe.

Zabawki i dziecko

Dowiedz się o wszystkich funkcjach, które mogą pomóc Twoim klientom dotrzeć do pożądanych produktów, a także zachęcić ich do jeszcze większych zakupów.

Artykuły przemysłowe

Dowiedz się, jakie korzyści oferuje Luigi's Box dla sklepów internetowych oferujących duże ilości towarów i usług.

Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała

Udoskonal swoje sklepy internetowe za pomocą inteligentnych funkcji Luigi's Box, zachwyć klientów przyjemnymi doświadczeniami zakupowymi i ciesz się wyższymi obrotami.

Telekomunikacja

Ułatw klientom dostęp do niezbędnych informacji oraz wyszukiwanie produktów i usług na swojej stronie internetowej telekomunikacyjnej.

Finanse

Pomóż swoim klientom łatwo przeglądać Twoje produkty i usługi oraz uproszczać nawigację po dokumentach na stronie internetowej usług finansowych.

Luigi’s Box to rozwiązanie e-commerce, któremu zaufało ponad 3000 sklepów internetowych na całym świecie.