Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wyszukiwarki stron internetowych B2B

Oprogramowanie do wyszukiwania stron internetowych dla B2B i SaaS e-commerce

Internet stanowi ogromną przestrzeń, w której firmy mogą znaleźć informacje o produktach i usługach oraz mogą stworzyć podstawy dla przyszłych transakcji business-to-business i SaaS. Sprzedaż B2B jest bardziej skomplikowana, a marketerzy muszą znać swoją grupę docelową
bardziej niż marketerzy B2C.

Konsumenci e-commerce B2B i SaaS oczekują spersonalizowanego doświadczenia które odzwierciedla ich umowę z dostawcą, jest szybkie i niezawodne oraz oferuje opcje pozwalające zaspokoić wszystkie różnorodne potrzeby biznesowe. Luigi's Box oferuje kilka zaawansowanych funkcji, które pozwolą w pełni wykorzystać możliwości Twojego biznesu z łatwą integracją
w 4 krokach i zespołem ekspertów gotowych do pomocy w skutecznym
prowadzeniu biznesu na jednym z najbardziej inteligentnych rozwiązań.

Wyszukiwarka Luigi's Box

Wyszukiwarka Luigi’s Box to potężne narzędzie e-commerce, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do zbierania danych i podejmowania lepszych decyzji biznesowych poprzez uczenie się od użytkowników wyszukiwania i poprawianie wyników na podstawie ich interakcji na stronach internetowych. Nasza inteligentna wyszukiwarka oferuje kilka zaawansowanych funkcji, które zwiększają możliwości wyszukiwania.

Jak jeszcze można wykorzystać Luigi's Box?

Luigi’s Box oferuje inne unikalne funkcje, takie jak rekomendacje produktów przez Rekomendatora Luigi’s Box, który wyświetla odpowiednie rekomendacje na podstawie preferencji i poprzednich wyszukiwań. Rekomendator podaje również sugestie dotyczące najczęściej kupowanych i wyprzedawanych produktów, dzięki czemu klienci nie odejdą bez dokonania zakupu, nawet jeśli produkt, po który przyszli, nie jest już dostępny.

Luigi’s Box oferuje też zaawansowaną Analitykę Luigi’s Box, aby pomóc zmierzyć i zrozumieć funkcjonalność wyszukiwania. Dzięki wizualnemu pulpitowi nawigacyjnemu LBX można szybko sprawdzić, co jest najczęściej wyszukiwane, co należy poprawić i jak osiągnąć wyższą intencję zakupu.

Dla szerokiej gamy produktów, Zestawienie produktów Luigi’s Box zwiększa doświadczenie przeglądania, aby szybko znaleźć szukany produkt, sprawdzić jego cechy, porównać go z innymi produktami i zobaczyć opinie. Wszystko za jednym zamachem przyspiesza proces zakupu.

Korzyści z używania funkcji Luigi's Box dla B2B i SaaS e-commerce

Wyszukiwarka Luigi’s Box stale uczy się algorytmu, który zapewnia, że odpowiednie wyniki są zawsze na szczycie listy, co stwarza możliwość spersonalizowania witryny do intencji klientów i zwiększa ranking, aby szerzyć świadomość o swoim produkcie i usługach. W rezultacie spersonalizowane wyszukiwanie zwiększa konwersje o ponad 35%.

Rekomendator Luigi’s Box poleca, oprócz odpowiednich produktów również alternatywy dla niedostępnych produktów, co prowadzi do zmniejszenia współczynnika opuszczenia Twojej strony i zwiększenia sprzedaży. Możesz również promować najlepiej sprzedające się produkty w swoim portfolio. Dzięki rekomendacjom produktów, klienci są o 56% bardziej skłonni do powrotu i ponownego zakupu.

80% odwiedzających korzysta z nawigacji do przeglądania produktów, dlatego powinieneś rozważyć użycie Zestawienia produktów Luigi’s Box, które oszczędza dużo czasu dla klienta i przyspiesza proces zakupu, co prowadzi do wzrostu Twojej średniej sprzedaży nawet o 12%. Ponadto, strony z zestawieniem produktów pomagają robotom wyszukiwarek i internautom szybko znaleźć to, czego dokładnie szukają. Tym samym zestawienie produktów poprawia efektywność interakcji klientów ze sklepami e-commerce.

Połączenie tych funkcji to wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć swój biznes.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego dobre wyszukiwanie w witrynie ma znaczenie dla e-commerce B2B?

B2B to segment o specyficznych zachowaniach klientów. Aby wyszukać produkty, które chcą kupić, często używają kodów produktów. Ponieważ ich zakupy są zwykle regularne, kody produktów oszczędzają im czas. Dlatego skorzystanie z wyszukiwarki jest dla nich naturalnym wyborem. Ważne jest jednak, aby wyszukiwarka charakteryzowała się wysokim standardem przetwarzania kodu produktu. 142 B 421, 142-B-421, 142B421 to wszystkie kody tego samego produktu. Konieczne jest tylko, aby radził sobie z dowolnym z tych formatów.

Ile osób korzysta z wyszukiwania w e-sklepach B2B?

Według danych z badań, 90% klientów w e-sklepach B2B korzysta z wyszukiwarki w celu znalezienia produktów.

Jak mój sklep internetowy B2B może zacząć korzystać z Luigi's Box?

To proste. Najpierw wypełnij nasz formularz, podając adres URL swojej strony internetowej, służbowy adres e-mail oraz numer telefonu. Obowiązkową częścią korzystania z naszych usług jest udostępnienie analityki. Analityka Luigi’s Box dostarcza danych dla SI dla wszystkich produktów i pozwala zobaczyć wpływ, jaki Luigi’s Box ma na wyniki ekonomiczne. Kiedy analityka jest wykonana i wszystko jest ustawione, oferujemy Ci niestandardowe demo, które będzie dostosowane do konkretnego przypadku użycia B2B, z którym mamy rozszerzone doświadczenie.