Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wyszukiwarka elektroniki

Wyszukiwarka w branży elektronicznej i jej znaczenie

Wyszukiwarka w elektronice jest tak samo niezbędna jak w każdej innej branży czy biznesie. Z inteligentną wyszukiwarką, sprzedawca internetowy umożliwia użytkownikom wyszukiwanie online z szybkością i dokładnością i dostaje użytkowników do odpowiednich wyników wyszukiwania bez wysiłku za pomocą słów kluczowych lub fraz.

To cenne narzędzie pomaga zwiększyć doświadczenie zakupowe poprzez oszczędność czasu i uzyskanie klientów, gdzie chcą być na stronie internetowej. Więc, czego oczekiwać od inteligentnej wyszukiwarki?

Wyszukiwarka Luigi's Box

Wyszukiwarka Luigi’s Box oferuje zaawansowaną wyszukiwarkę opartą na AI, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z wyszukiwania. Zaawansowane wyszukiwanie umożliwia firmom e‑commerce i właścicielom branży zbieranie szczegółowych i poprawnych danych dotyczących zachowań zakupowych kupujących online w czasie rzeczywistym oraz zwiększenie konwersji o ponad 35%. Wyszukiwarka Luigi’s Box ma wiele inteligentnych funkcji, aby zapewnić klientom najlepsze doświadczenia z klientami, a klientom – jak największe przychody.

Funkcje te obejmują na przykład modele NLP do lematyzacji i wykrywania synonimów, dzięki czemu Twoi klienci zawsze otrzymują wyniki w dowolnym formacie wprowadzonego zapytania wyszukiwania, lub dostosowywanie zapytań, dzięki czemu możesz przypisać żądaną pozycję do produktu w wynikach wyszukiwania. Popraw swoje wyszukiwanie, identyfikując słowa kluczowe i dostosowując je do preferencji użytkowników dzięki rankingowi jakości dopasowania, promując wybrane produkty, które najbardziej tego potrzebują – bezpośrednio w wyszukiwaniu i dostosuj je w dowolnym momencie za pomocą banerów produktów w wyszukiwaniu.

Jak jeszcze można wykorzystać Luigi's Box w e‑commerce?

Luigi’s Box oferuje inne unikalne funkcje, takie jak rekomendacje produktów przez  Rekomendatora Luigi’s Box, który wyświetla odpowiednie produkty lub ulubione pozycje na podstawie wcześniejszych interakcji klientów. Rekomendator oferuje również sugestie dotyczące wyprzedanych produktów, dzięki czemu klienci nie odejdą bez dokonania zakupu, nawet jeśli produkt, po który przyszli, nie jest już dostępny.

Wszechstronna analityka Luigi’s Box  zapewnia przejrzysty przegląd wyników i trendów wyszukiwania, co pozwala zidentyfikować i zoptymalizować problemy, odkryć modne słowa kluczowe i produkty, o które użytkownicy najczęściej pytają na platformie, i nie tylko. Funkcja zestawienia produktów została stworzona, aby zwiększyć doświadczenie klientów w przeglądaniu stron i przenieść zakupy online na inny poziom. Dzięki zestawieniu produktów w Luigi’s Box, klienci mogą łatwo znaleźć produkt, którego szukają, sprawdzić jego cechy, porównać go z innymi, zobaczyć opinie o produktach itp.

G2 Reviews

Oceny odkrywania produktów

Oto jak użytkownicy G2 oceniali funkcje wykrywania produktów dla e‑commerce na dzień 13 czerwca 2023 r.

Oceny
Luigi's Box
Algolia
Doofinder
Searchspring
Zalecenia
Zalecenia Luigi's Box
92%
Odpowiedzi: 44
Zalecenia Algolia
87%
Odpowiedzi: 31
Zalecenia Doofinder
89%
Odpowiedzi: 73
Zalecenia Searchspring
84%
Odpowiedzi: 21
Konwersja
Konwersja Luigi's Box
86%
Odpowiedzi: 43
Konwersja Algolia
82%
Odpowiedzi: 33
Konwersja Doofinder
87%
Odpowiedzi: 77
Konwersja Searchspring
84%
Odpowiedzi: 23
Personalizacja
Personalizacja Luigi's Box
88%
Odpowiedzi: 37
Personalizacja Algolia
83%
Odpowiedzi: 35
Personalizacja Doofinder
85%
Odpowiedzi: 78
Personalizacja Searchspring
84%
Odpowiedzi: 23
Wyszukiwanie fasetowe
Wyszukiwanie fasetowe Luigi's Box
91%
Odpowiedzi: 35
Wyszukiwanie fasetowe Algolia
88.5%
Odpowiedzi: 37
Wyszukiwanie fasetowe Doofinder
87%
Odpowiedzi: 74
Wyszukiwanie fasetowe Searchspring
91%
Odpowiedzi: 25
Ranking i trafność
Ranking i trafność Luigi's Box
92%
Odpowiedzi: 41
Ranking i trafność Algolia
91%
Odpowiedzi: 43
Ranking i trafność Doofinder
90%
Odpowiedzi: 79
Ranking i trafność Searchspring
87%
Odpowiedzi: 25

Zobacz jak NAY electronics wykorzystuje Luigi's Box do zwiększenia współczynnika konwersji o 600%

Odkryj, jak nasza Wyszukiwarka pomogła wiodącemu słowackiemu sklepowi z elektroniką podnieść współczynnik konwersji wyszukiwania i zmniejszyć problemy ze sprzedażą.

Studium przypadku NAY

Funkcja autouzupełniania Luigi's Box pomogła Electronic Star uzyskać ponad 100 000 EUR rocznie oprócz standardowych przychodów

Mimo że tylko niewielki procent klientów korzysta z autouzupełniania podczas wyszukiwania, uruchomienie funkcji autouzupełniania na stronie Electronic star przyniosło pozytywne rezultaty. Dowiedz się więcej o tej historii sukcesu i przekonaj się sam o magii Luigi’s Box.

Studium przypadku Electronic Star

Korzyści z wykorzystania funkcji Luigi’s Box w handlu elektronicznym

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednią wyszukiwarką dla sklepów internetowych z elektroniką?

Luigi’s Box to rozwiązanie e‑commerce, któremu zaufało ponad 2000 e-sklepów na całym świecie. Od początku swojej podróży firma otrzymała kilka nagród za swoją analitykę czy wyszukiwanie. Integracja Luigi’s Box składa się z czterech łatwych kroków, bez żadnych umiejętności lub wiedzy informatycznej i ma świetny zespół specjalistów, którzy są najlepsi w tym, co robią. Luigi’s Box oferuje kilka funkcji, aby uzyskać ze swojej działalności najwięcej.

Dlaczego wyszukiwanie ma znaczenie w elektronice?

Skuteczna wyszukiwarka przynosi lepszą użyteczność, aby klienci mogli znaleźć to, czego szukają bez wysiłku. Może to zwiększyć sprzedaż, ponieważ klienci, którzy łatwo znajdują to, czego szukają, są bardziej skłonni do dokonania zakupu, zmniejszyć współczynnik odrzuceń, a wyszukiwanie w witrynie oferuje również możliwości merchandisingu.