Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wyszukiwanie w witrynie sklepu spożywczego

Wyszukiwanie stron i branża spożywcza

Pierwszą rzeczą, jaką robią odwiedzający po wejściu na Twoją witrynę, jest bardzo często korzystanie z paska wyszukiwania. Dlatego skuteczne rozwiązanie wyszukiwania jest koniecznością. Wyszukiwanie w witrynie to funkcja, która umożliwia użytkownikom szybkie i dokładne przeszukiwanie zawartości danej witryny (stron internetowych, katalogów produktów, artykułów, filmów i wielu innych), często podsumowanych jako trafność. Po prostu jest to kluczowa funkcja dla każdego właściciela e‑commerce, a właściciele sklepów spożywczych online nie są wyjątkiem.

Luigi's Box Search

Wyszukiwarka Luigi’s Box napędzana przez sztuczną inteligencję, pomaga klientom znaleźć to, czego szukają, przewiduje intencje klientów na podstawie pierwszej interakcji, poprawia personalizację treści witryny i zwiększa trafność. To narzędzie oferuje wiele funkcji umożliwiających modyfikowanie wyników wyszukiwania poprzez radzenie sobie z literówkami, synonimami, znakami diakrytycznymi i dłuższymi strukturami słów.

Ponadto, dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu w witrynie Luigi’s Box, możesz ułatwić swoim klientom znalezienie tego, co przyszli, dzięki funkcjom takim jak wyszukiwanie głosowe, inteligentne kody produktów, a także uwzględnić w wyszukiwaniu różne warianty produktów i zapewnić klientom bardziej wszechstronny wybór.

Pozwól klientom cieszyć się wyszukiwaniem na urządzeniach mobilnych niezależnie od rozmiaru ekranu. Ułatw im wyszukiwanie dodatkowych informacji, takich jak godziny dostawy, cennik itp. w Twojej witrynie, czyniąc ją bardziej przejrzystą.

Jak jeszcze można wykorzystać Luigi's Box w e‑commerce?

Luigi’s Box oferuje inne unikalne narzędzia, takie jak rekomendacje produktów przez Luigi’s Box Recommender, który wyświetla odpowiednie produkty lub ulubione pozycje w oparciu o preferencje klientów i poprzednie wyszukiwania. Recommender oferuje również sugestie dotyczące wyprzedanych produktów, dzięki czemu klienci nie odejdą bez dokonania zakupu, nawet jeśli produkt, po który przyszli, nie jest już dostępny.

Luigi’s Box oferuje również wszechstronne analizy, aby uzyskać wgląd w wyszukiwania klientów, najczęściej kupowane produkty w danym okresie i inne trendy, które pomogą Ci w merchandisingu.

A funkcja Luigi’s Box Product Listing zwiększa sprzedaż i konwersje, poprawiając komfort przeglądania. Klienci mogą łatwo znaleźć produkt, sprawdzić jego właściwości, porównać go z innymi, a ostatecznie dokonać zakupu. Korzystanie z tych produktów nie spowolni Twojej witryny.

Korzyści z wykorzystania funkcji Luigis's Box w handlu online artykułami spożywczymi

Dowiedz się więcej o tym, jak Luigi’s Box pomógł jednemu z największych czeskich internetowych sprzedawców żywności i ulubionym sklepom spożywczym poprzez optymalizację wyszukiwania i zwiększenie konwersji wyszukiwania, zmniejszenie wskaźnika wyjść o 38% i wyszukiwania bez wyników o 74%.

Zobacz jak Košík.cz używa LBX do zwiększenia współczynnika konwersji wyszukiwania o 10,5%.

Wszystkie te liczby są idealne, ponieważ te małe zmiany poprawiły doświadczenie zakupowe ich klientów poprzez uzyskanie bardziej trafnych wyników wyszukiwania. Czy to nie jest niesamowite?

arrow top right
G2 Reviews

Oceny odkrywania produktów

Oto jak użytkownicy G2 oceniali funkcje wykrywania produktów dla e‑commerce na dzień 13 czerwca 2023 r.

Oceny
Luigi's Box
Algolia
Doofinder
Searchspring
Zalecenia
Zalecenia Luigi's Box
92%
Odpowiedzi: 44
Zalecenia Algolia
87%
Odpowiedzi: 31
Zalecenia Doofinder
89%
Odpowiedzi: 73
Zalecenia Searchspring
84%
Odpowiedzi: 21
Konwersja
Konwersja Luigi's Box
86%
Odpowiedzi: 43
Konwersja Algolia
82%
Odpowiedzi: 33
Konwersja Doofinder
87%
Odpowiedzi: 77
Konwersja Searchspring
84%
Odpowiedzi: 23
Personalizacja
Personalizacja Luigi's Box
88%
Odpowiedzi: 37
Personalizacja Algolia
83%
Odpowiedzi: 35
Personalizacja Doofinder
85%
Odpowiedzi: 78
Personalizacja Searchspring
84%
Odpowiedzi: 23
Wyszukiwanie fasetowe
Wyszukiwanie fasetowe Luigi's Box
91%
Odpowiedzi: 35
Wyszukiwanie fasetowe Algolia
88.5%
Odpowiedzi: 37
Wyszukiwanie fasetowe Doofinder
87%
Odpowiedzi: 74
Wyszukiwanie fasetowe Searchspring
91%
Odpowiedzi: 25
Ranking i trafność
Ranking i trafność Luigi's Box
92%
Odpowiedzi: 41
Ranking i trafność Algolia
91%
Odpowiedzi: 43
Ranking i trafność Doofinder
90%
Odpowiedzi: 79
Ranking i trafność Searchspring
87%
Odpowiedzi: 25

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednim oprogramowaniem do wyszukiwania?

Luigi’s Box to rozwiązanie e‑commerce, któremu zaufało ponad 2000 e-sklepów na całym świecie. Od początku swojej podróży firma otrzymała kilka nagród za swoją analitykę czy wyszukiwanie. Integracja Luigi’s Box składa się z czterech łatwych kroków, bez żadnych umiejętności lub wiedzy informatycznej i ma świetny zespół specjalistów, którzy są najlepsi w tym, co robią. Luigi’s Box oferuje kilka funkcji, aby uzyskać ze swojej działalności najwięcej.

Jakie są korzyści ze stosowania wyszukiwania w witrynie?

Skuteczne wyszukiwanie w witrynie zapewnia lepszą użyteczność, dzięki czemu klienci mogą bez trudu znaleźć to, czego szukają. Może to zwiększyć sprzedaż, ponieważ klienci, którzy łatwo znajdują to poszukiwane przedmioty, są bardziej skłonni do dokonania zakupu, zmniejszają współczynnik odrzuceń (bounce rate), a wyszukiwanie w witrynie oferuje również możliwości merchandisingu.