NOWOŚĆ: Benchmarki i analizy wyszukiwania w e-commerce. Kliknij tutaj, aby uzyskać zaktualizowane dane z 2024 roku.

Rozszerzenie wyszukiwania Magento

Zaawansowana wyszukiwarka dla Magento 2

Podnieś poziom swojego sklepu Magento i wykorzystaj zaawansowaną wyszukiwarkę Luigi's Box. Zwiększ swoje przychody dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, takim jak autouzupełnianie, nauka rankingowania i inteligentne filtry.

Porównanie

Luigi's Box dla Magento

Magento zapewnia szeroką gamę cennych narzędzi i funkcji, w tym narzędzia marketingowe, SEO i narzędzia do zarządzania katalogami. Umożliwia użytkownikom dostosowanie wyglądu, funkcjonalności i zawartości sklepu internetowego przy jednoczesnym zachowaniu płynności zakupów klientów.

Funkcja
Luigi's Box dla Magento
Inne rozszerzenia
Samoobsługowa integracja bez użycia kodu Łatwa samodzielna integracja bez konieczności angażowania zespołu IT.
tick
cross
Integracja API Bezproblemowa integracja backendu poprzez API.
tick
cross
Zaawansowana obsługa języków Najwyższej jakości przetwarzanie języków europejskich, w tym tych CEE.
tick
cross
Sugestie synonimów Oparte na sztucznej inteligencji sugestie synonimów dla wszystkich języków łacińskich.
tick
tick
Cena Uczciwa cena, która nie wzrośnie z dnia na dzień.
tick
cross

Zaufało nam ponad 3 000 firm online.

Szybsze wyszukiwanie

Zwiększenie przychodów sklepu Magento

Luigi's Box poprawia doświadczenie klienta, zwiększa współczynnik konwersji, podnosi wartość koszyka oraz buduje lojalność - to wszystko po to, aby pomagać użytkownikom szybko znaleźć produkty, których szukają. Te korzyści przekładają się na wyższe przychody dla Twojego biznesu e-commerce w Magento 2.

25%

Jedna czwarta odwiedzających e-sklepy korzysta z wyszukiwarki, aby znaleźć produkty

50%

Wyszukiwanie może stanowić 50% przychodów e-sklepu

73%

Sklepy internetowe, które dbają o swoje wyszukiwanie, odnotowują wzrost przychodów

Więcej narzędzi

Co znajduje się w Luigi's Box?

Analityka

Kompleksowa analityka, która identyfikuje problemy z zapytaniami, pomaga dowiedzieć się, jak je zoptymalizować i poprawia wyniki.

Wyszukiwanie

Inteligentne wyszukiwanie z autouzupełnianiem pomaga odwiedzającym szybko znaleźć produkty, których szukają, znacznie skracając czas poświęcony na zakupy.

Rekomendator

Spersonalizowane boksy z rekomendacjami produktów pomagają podnieść średnią wartość zamówienia i mogą być umieszczane w dowolnym miejscu na stronie.

Zestawienie Produktów

Spersonalizowane strony z listą produktów, zorganizowane w sposób, który poprawia komfort przeglądania, wspiera cele biznesowe i zwiększa przychody.

Rozwiń swój sklep Magento 2 dzięki zaawansowanym funkcjom wyszukiwania

Rzućmy okiem na to, jak zaawansowane funkcje Luigi's Box mogą podnieść przychody sklepu Magento 2 i zwiększyć retencję użytkowników:

Zaawansowana jakość dopasowania

Zaawansowana jakość dopasowania

Inteligentna wyszukiwarka Luigi's Box zasilana sztuczną inteligencją, wykorzystuje rozpoznawanie języka, aby zrozumieć intencje użytkowników i wygenerować najlepsze dopasowania dla ich wyszukiwanych haseł.

Błyskawicznie działające wyszukiwanie autouzupełniające

Błyskawicznie działające wyszukiwanie autouzupełniające

Funkcja autouzupełniania i sugerowania wyszukiwania w Luigi's Box wykorzystuje uczenie maszynowe do oceny wzorców wyszukiwania użytkowników i ich przeszłego zaangażowania, oferując błyskawiczne przewidywanie słów kluczowych. Na przykład użytkownik nie znający języka angielskiego, który szuka "bezprzewodowych słuchawek Bluetooth", może w ułamku sekundy po wpisaniu w pole wyszukiwania liter "b-e-z-p" znaleźć jego pełną pisownię.

Dynamiczne filtry wyszukiwania

Dynamiczne filtry wyszukiwania

Funkcja dynamicznych filtrów Luigi's Box pozwala odwiedzającym znaleźć wyłącznie odpowiednie produkty, na podstawie ich atrybutów i usuwa niepowiązane kategorie. To wbudowane wyszukiwanie fasetowe oszczędza klientom stresu związanego z przeszukiwaniem tysięcy produktów, poprawiając tym samym proces wyszukiwania i ogólne wrażenia z zakupów.

Zarządzanie synonimami i wykrywanie literówek

Zarządzanie synonimami i wykrywanie literówek

Dzięki funkcji tolerowania literówek Luigi's Box zastępuje błędne pisownie poprawnymi słowami, generując bardziej trafne wyniki wyszukiwania. Narzędzie AI wykrywa synonimy i pozwala właścicielom sklepów internetowych na ich ręczne dostosowanie.

Wyszukiwanie głosowe

Wyszukiwanie głosowe

Przyjazna dla urządzeń mobilnych funkcja wyszukiwania głosowego oferuje odwiedzającym elastyczność korzystania z komend głosowych, zamiast wpisywania ich w pasku wyszukiwania. Ta zaawansowana opcja wyszukiwania dodaje łatwości i wygody do doświadczenia kupujących i zmniejsza szanse na literówki.

Integracja

Wdrożenie wyszukiwarki Luigi's Box w sklepie internetowym Magento 2

Zintegrowanie wyszukiwarki Luigi's Box z wyszukiwarką sklepu internetowego Magento 2 obejmuje cztery proste kroki. Bez specjalistycznych umiejętności informatycznych i bez kłopotów. Ułatw podróż klienta dzięki funkcji autouzupełniania i innym zaawansowanym opcjom, za pomocą tych kroków:

Załóż darmowe konto Analytics
Załóż darmowe konto Analytics

Potrzebujesz jedynie podstawowych danych, a będziesz mógł założyć swoje darmowe konto w Luigi’s Box w około 3 minuty – lub mniej.

Umieść kod źródłowy w swoim sklepie internetowym
Umieść kod źródłowy w swoim sklepie internetowym

Wprowadź skrypt śledzenia do swojego sklepu internetowego Magento. Alternatywnie, rozważ użycie Google Tag Manager (GTA).

Odkryj nowe funkcje
Odkryj nowe funkcje

Uruchom analitykę i odkryj nowe sposoby na ulepszenie swojej gry e-commerce, zaoferowanie klientom maksymalnej satysfakcji i poprawę wyników firmy.

Wykorzystaj nieskończone możliwości
Wykorzystaj nieskończone możliwości

Uwolnij nieskończone możliwości w swoim sklepie e-commerce dzięki liście funkcji i usług, które są do Twojej dyspozycji i pomogą Ci w ciągłym ulepszaniu.

Zobacz wszystkie funkcje

Świetny produkt dla klientów, świetne wsparcie. Bardzo pomocny w zwiększaniu przychodów.

4.8
Recenzje

Największą korzyścią jest outsourcing naszego wyszukiwania platformie, która jest tworzona i zarządzana przez zespół profesjonalistów. Oszczędza to nasz czas na inne kwestie związane z rozwojem klientów na naszej stronie. Jesteśmy zadowoleni z wydajności.

Świetny produkt dla klientów, świetne wsparcie. Bardzo pomocny w zwiększaniu przychodów.

4.8
Recenzje

Dobra wyszukiwarka i rekomendator, które można dostosować za pomocą indywidualnych ustawień na zapleczu. Bardzo pomocne, zwłaszcza przy dużej ofercie produktowej.

Leader in E-Commerce Search

Leader in E-Commerce Search

March 2024, G2

Poznaj swoich klientów. Zapewnij odwiedzającym spersonalizowane i przyjazne doświadczenie odkrywania produktów, które zwiększy sprzedaż.

  • tick Karta kredytowa nie jest wymagana
  • tick
  • tick Zrezygnuj w dowolnym momencie
Załóż darmowe konto

Poznaj nasze studia przypadków

Dowiedz się, jak klienci Lugi's Box wykorzystują zaawansowane narzędzia wyszukiwania i odkrywania produktów

+600%

współczynnik konwersji wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
+320%

średni współczynnik konwersji

Przeczytaj studium przypadku
+100,000 €

oprócz standardowego rocznego dochodu

Przeczytaj studium przypadku
+10,5%

współczynnik konwersji wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
+67%

konwersje autouzupełniania

Przeczytaj studium przypadku
Logo Dr.Max
+230%

współczynnik konwersji dla wybranego segmentu produktowego

Przeczytaj studium przypadku

Wypróbuj Luigi’s Box już dziś

Czy zastanawiasz się, jak Luigi’s Box może zwiększyć konwersje, zadowolenie klientów i biznesowe wskaźniki KPI? Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest najlepsza zaawansowana Wyszukiwarka dla Magento 2?

Magento 2 i inne platformy e-commerce są kompatybilne z kilkoma zaawansowanymi wyszukiwarkami. Do najbardziej wydajnych należą Luigi’s Box, Algolia, Coveo i Searchspring.

Jak stworzyć własną wyszukiwarkę w Magento?

Popularne platformy open-source, takie jak Elasticsearch i Apache Solr, są powszechnymi rozwiązaniami, ale ich wdrożenie wymaga umiejętności tworzenia oprogramowania na najwyższym poziomie. Najpewniejszym rozwiązaniem będą proste, ekonomiczne, gotowe rozszerzenia wyszukiwania, takie jak Luigi’s Box.

Czy autouzupełnianie wyszukiwania jest domyślną funkcją w Magento 2?

Nie.

Jednak Magento 2 oferuje ogromną ilość rozszerzeń do wyszukiwania. Rozwiązania takie jak Searchspring, Algolia lub Luigi’s Box oferują zaawansowane funkcje autouzupełniania i wiele innych opcji, które mogą poprawić funkcjonalność wyszukiwania.

Czy wyszukiwarka Luigi's Box jest rozszerzeniem Magento 2?

Nie, Luigi’s Box nie jest wymieniony w sklepie z rozszerzeniami Magento 2.

Zaawansowana wyszukiwarka Luigi’s Box jest jednak tak samo kompatybilna z rozszerzeniami wyszukiwania Magento 2 jak inne wtyczki. Wystarczy tylko dodać linię kodu do sklepu Magento 2.