Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Marketplace Search Engine

Oprogramowanie do wyszukiwania na marketplace

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, rynki internetowe są centralnym miejscem spotkań, gdzie sprzedawcy online i firmy online sprzedają swoje produkty cyfrowe klientom prawie codziennie. Marketplace'y są stworzone do wyszukiwania towarów i usług, dlatego inteligentne wyszukiwanie jest kluczowym elementem ich działania. Wyobraź sobie, że odwiedzasz jeden z rynków online, aby wyszukać dokładną rzecz, i musisz najpierw przedzierać się przez ogromną ilość produktów. Jak powinno wyglądać odpowiednie wyszukiwanie dla rynków online i jakie inne funkcje zalecamy?

Wyszukiwarka Luigi's Box

Luigi’s Box to unikalne rozwiązanie technologiczne, które wykorzystuje uczenie maszynowe i AI do optymalizacji kolejności wyników wyszukiwania i rozpoznawania synonimów. Wyszukiwarka Luigi’s Box oferuje kilka zaawansowanych funkcji, aby poprawić doświadczenie zakupowe Twoich klientów. Ale dlaczego kolejność wyników wyszukiwania lub rozpoznawanie synonimów powinny mieć dla Ciebie znaczenie?

Twoi klienci chcą znaleźć to, czego szukają, bez względu na sposób zapisu nazwy produktu i popełniane błędy w pisowni. Tu właśnie przydaje się funkcja autouzupełniania. Autouzupełnianie wyświetla wyniki wyszukiwania zanim klient naciśnie przycisk enter i współpracuje z korektą literówek i zarządzaniem synonimami, aby uzyskać jak najdokładniejsze wyniki.

My w Luigi’s Box rozumiemy, że mogą być różne sposoby nazwania jednego pojęcia lub produktu i że klienci zawsze chcą otrzymać najbardziej trafne wyniki. Ale samo znalezienie wyników wyszukiwania w ciągu kilku sekund nie wystarczy. Ranking produktów jest kolejną niezbędną cechą. Luigi’s Box zdaje sobie z tego sprawę i oferuje opcje promowania produktów lub konkretnej marki lub ranking odpowiednich wyników wyszukiwania w kolejności, która działa najlepiej dla Ciebie.

Zanim zaczniesz naszą wspólną podróż, musimy zapewnić analitykę wyszukiwania. Dzięki Analityce Luigi’s Box oferujemy Ci wizualny pulpit nawigacyjny z ogólnym stanem wyszukiwania, aby zobaczyć, co odwiedzający robią w Twojej witrynie. Na przykład, zapytania do wyszukiwania, które klienci wpisywali najczęściej lub utracone możliwości z powodu niedoskonałości wyszukiwania. Jesteś ciekawy i chcesz to zobaczyć na własne oczy? Wypróbuj nasze live demo.

Jak jeszcze można wykorzystać Luigi's Box do obsługi marketplaces?

Najlepszym sposobem na bycie jednym z najlepszych marketplaces jest konieczność ciągłego doskonalenia. A podstawą doskonalenia są innowacyjne wyszukiwarki i analityka. Im więcej wiesz o swoich wyszukiwaniach, tym lepiej. Dzięki wszystkim zebranym informacjom z analityki, będziesz wiedział na czym się skupić, co powinieneś poprawić i co usunąć, aby stać się najlepszym w swojej dziedzinie. Poza tym, świetne wyszukiwanie i właściwa analityka to inne istotne cechy, które powinieneś wziąć pod uwagę, zapewniając zakupy online.

Jednym z nich jest Rekomendator Luigi’s Box. Na podstawie interakcji online klienta przewiduje się jego intencje i personalizuje zawartość strony, aby zaoferować najbardziej odpowiednie produkty. Spersonalizowane boksy z rekomendacjami produktów zawsze wyglądają jak natywna część witryny, ponieważ mogą być umieszczone w dowolnym miejscu na stronie bez spowalniania Twojej witryny.

Jeśli oferujesz szeroką gamę produktów, powinieneś rozważyć dodanie Zestawienie produktów Luigi’s Box. Zestawienie produktów pomaga klientom szybko wyszukać i dotrzeć do opisów całego asortymentu za jednym zamachem, porównać go z innymi ofertami, przejrzeć recenzje produktów i ostatecznie dokonać zakupu.

Korzyści wynikające z wykorzystania funkcji Luigi's Box dla rynków online

Wyszukiwarka Luigi’s Box wykorzystuje AI i uczenie maszynowe, aby zapewnić lepsze wyszukiwanie pełnotekstowe. Stale uczący się algorytm AI zapewnia, że odpowiednie wyniki są zawsze na szczycie listy, stwarza możliwość personalizacji witryny do intencji klientów i poprawia reklamę, aby uchwycić znaczną liczbę potencjalnych klientów. W rezultacie, spersonalizowane wyszukiwanie zwiększa konwersje o ponad 35%.

Funkcja Rekomendator Luigi’s Box rekomenduje, oprócz odpowiednich produktów, również alternatywy dla niedostępnych produktów, co prowadzi do zmniejszenia współczynnika opuszczenia Twojej strony i zwiększenia sprzedaży. Możesz również promować najlepiej sprzedające się produkty w swoim portfolio. Wyświetlanie odpowiednich rekomendacji upewnia odwiedzających, że są we właściwym miejscu.

Korzystanie z funkcji zestawienia produktów oszczędza wiele czasu klienta i przyspiesza proces zakupu, co prowadzi do wzrostu Twojej średniej sprzedaży do 12% i średniego zwrotu z inwestycji o 600%. Ludzie z Luigi’s Box łączą całą swoją wiedzę, aby stale ulepszać swoje usługi i zawsze być kilka kroków przed konkurencją.

Jak uzyskać jedno z najlepszych wyszukiwań na rynku?

Już dziś umów się na rozmowę telefoniczną z jednym z naszych specjalistów, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego oprogramowania lub nawet zacząć Twoja podróż z nami.

Pokażemy Ci, jak Luigi’s Box poprawi komfort użytkowania Twojego konta biznesowych i zwiększ współczynniki konwersji oraz biznesowe wskaźniki KPI.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zacząć korzystać z Luigi's Box?

To jest bardzo proste. Najpierw wypełnij nasz formularz, podając adres URL swojej strony internetowej, służbowy adres e-mail oraz numer telefonu. Obowiązkową częścią korzystania z naszych usług jest dostarczenie analityk. Analityka od Luigi’s Box dostarcza danych AI dla wszystkich produktów, a później pozwala zobaczyć wpływ Luigi’s Box na wyniki ekonomiczne. Kiedy analityka jest gotowa i wszystko jest w porządku, oferujemy Ci niestandardowe demo, które będzie dostosowane do konkretnego przypadku użycia w przedsiębiorstwie, z którym mamy rozszerzone doświadczenie.

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednim oprogramowaniem do wyszukiwania?

Luigi’s Box to rozwiązanie e-commerce, któremu zaufało ponad 2000 e-sklepów na całym świecie. Od początku swojej podróży firma otrzymała kilka nagród za swoją analitykę czy wyszukiwanie. Integracja Luigi’s Box składa się z czterech łatwych kroków bez żadnych umiejętności lub wiedzy informatycznej i ma świetny zespół specjalistów, którzy są najlepsi w tym, co robią. Luigi’s Box oferuje kilka funkcji, aby uzyskać ze swojej działalności najwięcej. Luigi’s Box jest kompatybilny z każdą platformą e-commerce.