Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wtyczka do wyszukiwania Wordpress

Wyszukiwanie w witrynie WordPress

Jako najczęściej używany system zarządzania treścią open-source, WordPress potrzebuje świetnego rozwiązania do wyszukiwania stron, ponieważ to kluczowe dla użytkowników, aby mogli znaleźć to, czego szukają.

Dlaczego Twoja strona potrzebuje lepiej działającego pola wyszukiwania

Większość popularnych wtyczek wyszukiwania dla WordPressa nie oferuje zaawansowanych funkcji i wymaganej jakości wyszukiwania. To właśnie tam Luigi’s Box i jego inteligentne wyszukiwanie i rekomendacje sterowane przez AI przydają się, aby poprawić domyślną funkcjonalność wyszukiwania i zapewnić użytkownikom WordPressa najlepsze wrażenia z użytkowania.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Luigi’s Box może poprawić wydajność wyszukiwania i jak łatwe jest jego wdrożenie.

Dlaczego większość wtyczek wyszukiwania WordPress nie wystarcza dla nowoczesnych stron e‑commerce?

Większość darmowych wtyczek do wyszukiwania WordPress nie ma zaawansowanej funkcjonalności, którą oferuje Luigi’s Box. Luigi’s Box może pochwalić się kilkoma kluczowymi funkcjami, które pomagają zapewnić najwyższe doświadczenie klienta.

Dzięki AI i uczeniu maszynowemu możesz zapewnić odpowiednie wyniki wyszukiwania dostosowane do każdego klienta na podstawie danych zebranych z poprzednich zakupów lub interakcji w Twojej witrynie. Wszystko to z prędkością błyskawicy, dzięki czemu Twoi klienci mogą odkryć o wiele więcej produktów.

Czy wyszukiwarka Luigi's Box jest dostępna jako wtyczka WordPress?

Luigi’s Box nie jest rozwiązaniem plug-and-play dostępnym bezpośrednio w WordPress; jednak nadaje się do każdej witryny WordPress dzięki naszej łatwej 4-stopniowej implementacji, która nie wymaga żadnych umiejętności kodowania.

Wdrożenie

Implementacja Luigi's Box dla WordPressa

Integracja odbywa się w czterech prostych krokach bez konieczności korzystania z możliwości działu IT.

Analityka wyszukiwania

Wystarczy 3 minuty czasu i podstawowe informacje, a konto można założyć za darmo.

Wdrożenie kodu do sklepu internetowego

Wystarczy użyć menedżera TAG, aby wdrożyć skrypt śledzenia do swojego sklepu internetowego.

Odkrywanie nowych możliwości

Uruchomiona zostanie analityka i zaczniesz odkrywać nowe możliwości osiągania lepszych wyników.

Nieskończone możliwości

To od Ciebie zależy, czy chcesz uwolnić potencjał swojego e-sklepu za pomocą dodatkowych usług.

Autouzupełnianie wyszukiwania predykcyjnego

Wyszukiwarka Luigi’s Box z funkcją autouzupełniania reaguje od pierwszego naciśnięcia klawisza. Gdy klient zaczyna wpisywać szukane hasło w polu wyszukiwania, funkcja autouzupełniania natychmiast wyświetla odpowiednie treści i sugestie wyszukiwania.

W rezultacie wyszukiwanie z funkcją autouzupełniania oszczędza czas (zwłaszcza na urządzeniach mobilnych) i zwiększa dokładność wyszukiwania produktów, pozwalając użytkownikom na iterację zapytania w polu wyszukiwania w tym samym czasie, w którym rozwijają się wyniki.

Zaawansowana wyszukiwarka sterowana przez SI

Luigi’s Box zapewnia wyszukiwarkę stron opartą na sztucznej inteligencji, która potrafi przewidzieć zachowanie klienta dzięki algorytmom wyszukiwania wspomaganym uczeniem maszynowym. Algorytmy te dostosowują wyniki każdego klienta w oparciu o jego przeszłą historię wyszukiwania i preferencje.

Doświadczenie wyszukiwania sterowane przez AI zwiększy sprzedaż poprzez ułatwienie podróży zakupowych użytkowników i zapewnienie spersonalizowanych i dokładnych wyników wyszukiwania.

Poznaj swoich klientów. Zapewnij każdemu odwiedzającemu spersonalizowane, przyjazne dla użytkownika doświadczenie odkrywania produktów, aby zwiększyć sprzedaż.

  • tick Analityka 14 dni za darmo
  • tick Karta kredytowa nie jest wymagana
  • tick Zrezygnuj w dowolnym momencie
Załóż darmowe konto

Jakie są zalety Luigi's Box?

Wzrost całkowitej kwoty obrotu

Nasze narzędzia pomagają klientom szybciej znaleźć to, czego szukają, a dodatkowo pomagają im odkryć nowe produkty, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Zwiększenie liczby powtórnych zakupów

Nasze narzędzia poprawiają UX sklepu internetowego. Klienci lubią wracać do miejsc, w których mieli dobre doświadczenia i w których lubią robić zakupy.

Wzrost średnich wartości zamówień

Na podstawie tego, co klienci oglądali w sklepie internetowym i co kupili, możemy im doradzić, czego jeszcze mogą potrzebować.

Wspieraj swoje działania marketingowe

Nasze narzędzia myślą o zysku sklepu internetowego. Układają produkty w taki sposób, aby prawdopodobieństwo zakupu było jak najwyższe.

Co może zrobić Twoja witryna WordPress z odpowiednim paskiem wyszukiwania

Dowiedz się więcej o zaletach wyszukiwania intuicyjnego. W jaki sposób wyszukiwanie intuicyjne może pomóc Twoim klientom znaleźć to, czego szukają i sprawi, że opuszczą Twoją stronę z dużą satysfakcją, a przy tym zwiększy Twój dochód?

Uwzględnij zachowanie klienta

Podczas wyszukiwania “antywirus”, wyniki wyszukiwania mogą zwrócić notebooki z wbudowanymi pakietami antywirusowymi. Jednak klientom szukającym antywirusów niekoniecznie zależy na notebookach.

Personalizacja wyszukiwania od pierwszej interakcji

Możemy przewidzieć intencje i preferencje klientów na podstawie ich kliknięć w produkty, kategorie, marki lub filtry – im więcej interakcji, tym lepsza personalizacja treści strony i trafność wyników wyszukiwania.

Łatwa ekspansja za granicę

Rozwijając się za granicą, musisz poradzić sobie z lokalizacją. Z nami na pewno nie będziesz musiał się martwić o wyszukiwarkę. Różne języki nie są dla nas problemem. Luigi’s Box jest używany w 27 krajach.

Modyfikacja wyników wyszukiwania

Średnio 13% wyszukiwań nie zwraca żadnych wyników. Nasi klienci utrzymują tę liczbę w przedziale od 1% do 5%. Wykorzystaj nasz panel ustawień, aby poradzić sobie z literówkami, synonimami lub znakami diakrytycznymi.

Zawężanie wyników za pomocą fasetowanych filtrów wyszukiwania

Różne filtry mogą być istotne dla różnych produktów. Nasze algorytmy wiedzą, jakich filtrów potrzebuje każda kategoria produktów, a klienci nie są dezorientowani przez nieistotne opcje.

Przeczytaj nasze studia przypadków

+600%

współczynnik konwersji wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
+320%

średni współczynnik konwersji

Przeczytaj studium przypadku
+100,000 €

oprócz standardowego rocznego dochodu

Przeczytaj studium przypadku
+96%

współczynnik konwersji wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
+10,5%

współczynnik konwersji wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
Answear logo
Podwójne

wykorzystanie wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
+9,49%

współczynnik konwersji wyszukiwania

Przeczytaj studium przypadku
+ 15%

zwiększa dochody

Przeczytaj studium przypadku

Najczęściej zadawane pytania

Czy wyszukiwarka Luigi's Box jest wtyczką WordPress?

Luigi’s Box nie jest wymieniony jako zaawansowana wtyczka do wyszukiwania dostępna bezpośrednio w WordPress. Jednak nadaje się do każdej witryny WordPress i oferuje super szybkie i bezproblemowe wdrożenie bez konieczności posiadania wiedzy o kodowaniu, czy wsparcia informatyka.

Czy Luigi's Box jest odpowiednim rozwiązaniem do wyszukiwania witryn dla WordPressa?

Rynek internetowy oferuje wiele zaawansowanych rozwiązań w zakresie wyszukiwania stron dla platform e‑commerce. Mimo to uważamy, że nasze rozwiązanie należy do najpopularniejszych na rynku. Jest to najlepszy wybór do zastąpienia domyślnego wyszukiwania WordPress, ponieważ zapewnia zaawansowane funkcje wyszukiwania, pomocne wsparcie, prostą integrację i ceny oparte na użyciu.

Czy Luigi's Box ma domyślnie funkcję autouzupełniania?

Tak. Luigi’s Box posiada funkcję autouzupełniania jako domyślną funkcję wyszukiwania naszego rozwiązania, więc nie ma potrzeby dodatkowych czynności, aby ją uruchomić.

Jakie są ceny Luigi's Box?

Ceny Luigi’s Box są oparte na wykorzystaniu. Jednostki są obliczane na podstawie zapytań o wyszukiwanie, liczby produktów, odsłon itp.