Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wyszukiwanie oprogramowania
dla korporacji

Inteligentne wyszukiwanie jest koniecznością dla firm korporacyjnych, zarówno "wewnątrz" firmy, czy "na zewnątrz". Dlaczego? Po pierwsze, chcesz korzystać z wyszukiwarki w swojej firmie, które jest szybkie, dokładne i niezawodne dla najbardziej efektywnych wyników. Jednocześnie chcesz, aby Twoi klienci poruszali się po Twojej witrynie jak najsprawniej, zawsze otrzymywali informacje i produkty, których potrzebują oraz aby byli zadowoleni i mieli ochotę ponownie skorzystać z Twoich usług.

Wyszukiwarka Luigi's Box

Wyszukiwarka Luigi’s Box to potężne narzędzie e‑commerce, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do zbierania danych i uczenia się od użytkowników, dzięki czemu poprawia wyniki wyszukiwania na podstawie ich interakcji na stronach internetowych. Nasze inteligentne wyszukiwanie oferuje kilka zaawansowanych funkcji, które dają Ci więcej możliwości.

Na przykład, funkcja Autouzupełniania pokazuje wyniki od pierwszego typu, oszczędzając mnóstwo czasu i ułatwiając przeglądanie. Autouzupełnianie współpracuje z korektą literówek i zarządzaniem synonimami, aby zawsze otrzymywać najdokładniejsze wyniki.

Luigi’s Box Search oferuje również funkcję obejmującą wyszukiwanie w dokumentach z nieuporządkowanym tekstem i ułatwiającą znalezienie w nich informacji. Obsługa wyszukiwania w dokumentach PDF, Word, Excel i RTF.

Dzięki takim technikom jak NLP, korekta literówek czy zarządzanie synonimami możemy uniknąć wyszukiwań nie przynoszących żadnych rezultatów. Jeśli strona posiada ogromną ilość informacji, wiele baz danych lub liczne oddziały na całym świecie, może to przypominać szukanie igły w stogu siana. Tu właśnie przydaje się wyszukiwanie fasetowe, które pozwala na dopracowanie i zawężenie liczby wyników wyszukiwania poprzez wybranie jednego, trzech lub kilku kryteriów lub faset. Wyszukiwanie fasetowe pozwala również użytkownikom na określenie wielu cech jednocześnie. Dynamiczne fasety pokazują tylko odpowiednie filtry, wyświetlając inny zestaw faset w zależności od intencji użytkownika.

Luigi’s Box oferuje kompleksową Analitykę Luigi’s Box, z wizualnym dashboardem z ogólnym stanem wyszukiwania, aby dowiedzieć się, co odwiedzający robią w Twojej witrynie. Jakie są najbardziej interesujące zapytania do wyszukiwarki, a ile zapytań do wyszukiwarki nie zwraca żadnych wyników, a nawet traci możliwości z powodu niedoskonałości wyszukiwania? Jesteś ciekawy i chcesz to zobaczyć na własne oczy? Odkryj wszystkie opcje Luigi’s Box w naszym live demo.

Najlepsze cechy dla korporacji

Zaawansowane wyszukiwanie i odpowiednia analityka to must-have. Im więcej wiesz o swoim wyszukiwaniu, tym lepiej. Dzięki wszystkim zebranym informacjom z analityki, będziesz wiedział, na czym się skupić, co powinieneś poprawić i co usunąć, aby zaoferować najlepsze usługi w swojej dziedzinie. Ale są też inne funkcje, których użycie powinieneś rozważyć.

Jedną ze wspaniałych funkcji jest Rekomendator Luigi’s Box. Na podstawie interakcji użytkownika na stronie internetowej możemy przewidzieć jego intencje i spersonalizować zawartość strony, aby zaoferować tylko odpowiednie informacje lub produkty. Oprócz spersonalizowanych zaleceń opartych na poprzedniej interakcji lub podobieństwie do poprzednich interakcji na stronie internetowej, Rekomendator zapewnia również alternatywy dla niedostępnych produktów lub usług do wyboru.

Jeśli oferujesz szeroką gamę towarów i usług, powinieneś rozważyć dodanie funkcji Zestawienie produktów od Luigi’s Box. Pomóż użytkownikom szybko wyszukać i udostępnić więcej informacji o całym asortymencie za jednym zamachem, porównać go z innymi ofertami, przejrzeć recenzje produktów i ostatecznie dokonać zakupu.

Korzyści z używania Luigi's Box

Jakie są więc dokładne korzyści z używania Luigi’s Box na twojej stronie?

Wyszukiwarka Luigi’s Box i jej analityka wyszukiwania wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić lepsze wyszukiwanie pełnotekstowe w czasie rzeczywistym. Stale uczący się algorytm AI zapewnia, że odpowiednie wyniki znajdują się na szczycie listy, stwarza możliwość spersonalizowania Twojej strony do intencji użytkownika i poprawia Twoją reklamę, aby uchwycić wielu nowych klientów. Inteligentne wyszukiwanie zapewnia bardziej prostą nawigację na stronie dla Twoich klientów, więc szybko docierają do pożądanych usług, a nawet do wsparcia klienta i niezbędnych kontaktów. I łatwiejszą nawigację przez tony wewnętrznych baz danych, e-maili i informacji.

Jak już wspomnieliśmy, Rekomendator zapewnia również alternatywy dla niedostępnych produktów i zawsze oferuje propozycje nawet podobnych do tych już przeglądanych, zarezerwowanych lub kupionych. Na przykład, jeśli Twój pracownik szuka kursu lub szkolenia, ale ten, który chce, jest już w pełni zarezerwowany, Rekomendator proponuje mu podobny kurs lub ten sam kurs w innym terminie.

To samo dotyczy Twoich klientów; jeśli usługa, której szukają jest niedostępna, zaproponuj im podobną lub komplementarną do tej, którą już mają w koszyku. Ponadto skrzynki rekomendatorów często czują się jak rodzima część strony internetowej, ponieważ możesz je umieścić w dowolnym miejscu, nie spowalniając swojej witryny.

Ludzie z Luigi’s Box łączą całą swoją wiedzę, aby stale ulepszać swoje usługi i zawsze być kilka kroków przed konkurencją.

How to get one of the best corporate searches?

Schedule a call with one of our specialists today to get more information about our software products or even already start your journey
with us and we will show you how Luigi’s Box will improve the user experience of your business and boost
your conversion rates and business KPIs.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są istotne funkcje dla korporacji jakie musi mieć wyszukiwarka?

Jak wszędzie, również w firmach korporacyjnych, kluczowe jest szybkie uzyskanie potrzebnych informacji, a przede wszystkim uzyskanie zawsze trafnych wyników odpowiadających wprowadzonemu zapytaniu. Pomaga w tym zastosowanie najnowocześniejszych technologii, takich jak AI i uczenie maszynowe. Dzięki temu możliwe jest spersonalizowane wyszukiwanie i uzyskanie odpowiednich wyników. Istotne jest również dostosowanie wyszukiwarki na stronie nie tylko na desktopie, ale również na urządzeniach mobilnych.

Jak mogę zacząć używać Luigi's Box?

To proste. Najpierw uzupełnij nasz  formularz, podając adres URL swojej strony internetowej, służbowy adres e-mail oraz numer telefonu. Minimum, aby zacząć korzystać z naszych usług, to skonfigurowanie Analityki. Analityka Luigi’s Box dostarcza danych dla AI dla wszystkich produktów, a później pozwala zobaczyć wpływ, jaki Luigi’s Box ma na wyniki ekonomiczne twojego przedsiębiorstwa. Kiedy analityka jest już gotowa i wszystko jest w porządku, oferujemy Ci demo na zamówienie, które będzie dostosowane do konkretnego przypadku użycia, z którym mamy szerokie doświadczenie.