Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka!

Wyszukiwanie oprogramowania do uruchomienia

Oprogramowanie do wyszukiwania dla Startupów oraz MiŚP i jego znaczenie

Oprogramowanie do wyszukiwania to narzędzie, które pomaga klientom uzyskać
wyniki wyszukiwania w sposób efektywny. Korzystanie z takiego oprogramowania
pomaga zwiększyć sprzedaż i klikalność strony internetowej.
Użytkownicy, którzy łatwo znajdują to, czego szukają, są bardziej skłonni do zakupu
i ponownego odwiedzenia strony internetowej w celu skorzystania z Twoich usług.
Oprogramowanie pomaga również zmniejszyć niepożądany współczynnik odrzuceń, lepiej dotrzeć do nowych klientów
i zaspokoić potrzeby tych obecnych.

Wyszukiwarka Luigi's Box

Luigi’s Box oferuje inteligentne wyszukiwanie, aby dać Ci jak najwięcej korzyści. Wykorzystanie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji pomaga sklepom internetowym i stronom internetowym z wielu różnych branż zwiększyć ruch na stronie i sprzedaż poprzez dostosowanie wyszukiwania do ich konkretnego asortymentu. Wyszukiwarka Luigi’s Box jest wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji. Jedną z nich jest funkcja autouzupełniania z opcją wyszukiwania według własnego uznania, która aktywnie pomaga odwiedzającym pokonać najczęstsze problemy związane z domyślnym wyszukiwaniem w witrynie.

Jak jeszcze można wykorzystać Luigi's Box w Startupach & MŚP?

Doskonały pomysł na biznes startupowy to nie wszystko, jeśli chcesz odnieść sukces w e-commerce. Dlatego powinieneś mieć do dyspozycji najbardziej zaawansowany zestaw narzędzi e-commerce. Luigi’s Box oferuje inne unikalne funkcje, takie jak rekomendacje produktów przez Rekomendatora Luigi’s Box, który wyświetla odpowiednie zalecenia dotyczące produktów i usług lub ulubionych pozycji w oparciu o preferencje użytkownika i poprzednie wyszukiwania.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym biznesmenem, dzięki funkcjom Luigi’s Box zrealizujesz swoje cele biznesowe w krótkim czasie. Luigi’s Box oferuje łatwą samoobsługową integrację bez kodu, dzięki czemu nie potrzebujesz zespołu IT ani żadnej wiedzy na temat kodowania. Testy A/B offline i online pomagają przetestować platformę i wybrać wersję, która najbardziej Ci odpowiada.

Na dodatek Luigi’s Box oferuje również kompleksową analitykę, aby uzyskać wgląd w wyszukiwania klientów i informacje zwrotne dotyczące rozwoju wyszukiwania na stronie. Informacje o tym, jak Twoi użytkownicy korzystają z wyszukiwania na Twojej stronie i czego najczęściej szukają, pomagają Ci uwolnić potencjał Twojego biznesu. Ponadto możesz zrozumieć, czego chcą Twoi potencjalni klienci, gdy lądują na Twojej stronie i czy udaje im się to uzyskać.

Dla startupów z szeroką gamą produktów, przygotowaliśmy funkcję Zestawienia produktów Luigi’s Box, aby zwiększyć doświadczenie przeglądania przez klientów. Z listą produktów, klienci mogą łatwo znaleźć produkt, którego szukają, sprawdzić jego cechy, porównać go z innymi, zobaczyć opinie o produktach, itp. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy doświadczonym biznesmenem, dzięki funkcjom Luigi’s Box spełnisz swoje cele biznesowe w krótkim czasie.

Korzyści z używania funkcji Luigi's Box w startupach oraz MiŚ firmach.

Dowiedz się więcej o tym, jak SpokojenyPes zwiększył swój współczynnik konwersji dzięki zaawansowanej analityce wyszukiwania, szybkiemu autouzupełnianiu i elastycznej wyszukiwarce.

Jakie cechy Luigi's Box pomogły SpokojenyPes zwiększyć współczynnik konwersji do 14,9% w ciągu tygodnia?

Dowiedz się więcej o historii SpokojenyPes

arrow top right

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednim oprogramowaniem do wyszukiwania?

Luigi’s Box to rozwiązanie e-commerce, któremu zaufało ponad 2000 e-sklepów w Europie. Od początku swojej drogi firma otrzymała kilka nagród za Analitykę czy Wyszukiwarkę. Integracja Luigi’s Box składa się z czterech łatwych kroków, bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności lub wiedzy informatycznej. Posiada też świetny zespół specjalistów, którzy są najlepsi w tym co robią. Luigi’s Box oferuje kilka funkcji, aby uzyskać ze swojej działalności najwięcej.

Jak mogę zacząć korzystać z Luigi's Box?

To proste. Najpierw wypełnij formularz, podając adres URL swojej strony, adres e-mail i numer telefonu. Darmowe konto zawiera Luigi’s Box Analytics na 14 dni i do 20 000 odsłon miesięcznie. Po wygaśnięciu okresu próbnego dostęp do danych analitycznych zostanie ograniczony, ale Twoje konto nie zostanie usunięte, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w sprawie kolejnych kroków. Nie wymagamy żadnych danych dotyczących kart kredytowych.