NOWOŚĆ: Benchmarki i analizy wyszukiwania w e-commerce. Kliknij tutaj, aby uzyskać zaktualizowane dane z 2024 roku.

Alternatywa Sinequa

Alternatywa Sinequa

Sinequa dostarcza inteligentne wyszukiwanie i analitykę zasilane sztuczną inteligencją, aby poprawić trafność wyszukiwania stosowaną w różnych branżach, takich jak opieka zdrowotna, finanse i agencje rządowe.

Sinequa wykorzystuje zaawansowane możliwości przetwarzania języka naturalnego, dzięki czemu lepiej rozumie kontekst i intencje zapytania wyszukiwawczego użytkownika. Brzmi nieźle, prawda? Znaleźliśmy jednak dziury, które trzeba załatać. Przyjrzyjmy się im wspólnie.

Sinequa jest jednym z liderów wśród dostawców wyszukiwania dla przedsiębiorstw. Jednak nadal jest możliwość jego ulepszenia. Przyjrzyj się kilku inteligentnym funkcjom Luigi’s Box, które mogą poprawić jakość wyszukiwania w Twojej witrynie.

Porównanie Luigi’s Box vs. Sinequa

Sinequa jest jednym z liderów wśród dostawców usług wyszukiwania dla przedsiębiorstw. Jednak nadal jest możliwość jego ulepszenia. Spójrz na kilka inteligentnych funkcji Luigi’s Box, które mogą poprawić doświadczenie wyszukiwania w przedsiębiorstwie na twojej stronie internetowej.

Funkcja
Luigi's Box
Sinequa
Integracja samoobsługowa bez kodu Łatwa samodzielna integracja bez konieczności angażowania zespołu IT.
tick
tick
Integracja API Bezproblemowa integracja z backendem poprzez API.
tick
tick
Zaawansowana obsługa językowa Najwyższej klasy przetwarzanie języków europejskich, w tym CEE.
tick
cross
Propozycje synonimów Podpowiedzi synonimów oparte na sztucznej inteligencji dla wszystkich języków łacińskich.
tick
cross
Zestawienie produktów Wszystkie atuty wynikające z zaawansowania rankingu w listach produktów w nawigacji.
tick
cross
Rekomendator Spersonalizowane rekomendacje treści.
tick
tick
Analityka wieloplatformowa Analytics jest kompatybilny z każdą wyszukiwarką.
tick
cross
Pin do pozycji Przypisz produktowi pożądaną pozycję w wynikach wyszukiwania.
tick
cross
Testy A/B w trybie offline Zobacz wyniki przed przejściem na żywo bez żadnego ryzyka.
tick
cross
Sztuczna inteligencja/uczenie maszynowe SI/UM do personalizacji doświadczeń zakupowych.
tick
tick
Wyszukiwanie głosowe Wyszukiwanie produktów bez konieczności wpisywania tekstu.
tick
cross
Last update: 07/02/2023

Potrzebujesz pomocy przy migracji? A może chcesz zobaczyć demo wyszukiwarki Luigi’s Box i Rekomendatora?

  • tick Analityka 14 dni za darmo
  • tick Karta kredytowa nie jest wymagana
  • tick Zrezygnuj w dowolnym momencie
Umów się na demo call

Co sprawia, że Luigi's Box jest wyjątkowy?

Profesjonalny zespół helpdesk

Nie chatboty, ale życzliwi ludzie, którzy są responsywni, otwarci na informacje zwrotne i zawsze chętni do pomocy.

Integracja samoobsługowa

Opcja łatwej integracji z frontendem. Wszystko, co musisz zrobić, to wstawić jedną linię kodu do GTM.

Intuicyjny interfejs

Przyjazna dla użytkownika administracja ze wszystkimi ustawieniami, aby usprawnić zakupy w Twoim sklepie internetowym.

Platforma all-in-one

Kompleksowy pulpit nawigacyjny z danymi analitycznymi, zawsze dostępny do śledzenia maksymalnej efektywności.

Jak wybrać alternatywę Sinequa?

Sinequa to kompleksowe rozwiązanie dla organizacji, które muszą uzyskać wgląd w duże ilości nieustrukturyzowanych danych. Dowiedz się więcej o krytycznych czynnikach nowoczesnego wyszukiwania w przedsiębiorstwie, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze alternatywy Sinequa.

Wsparcie wielojęzyczne

Duże przedsiębiorstwa często zatrudniają pracowników na całym świecie. Dlatego obsługa wielu języków jest kluczowa.

Wyszukiwanie wielojęzyczne pozwala przedsiębiorstwom na wyszukiwanie i analizowanie danych w różnych językach. Pracownicy mogą więc wyszukiwać, znajdować i analizować dane w języku, z którym czują się najlepiej, co może znacznie poprawić wrażenia użytkowników i produktywność.

Różne opcje integracji

Dostawcy wyszukiwarek dla przedsiębiorstw powinni oferować wiele opcji integracji, ponieważ różne organizacje mają różne systemy, narzędzia i przepływy pracy, na których polegają.

Zapewniając różne opcje integracji, można zapewnić lepsze doświadczenie użytkownika i zwiększyć swoje szanse wśród konkurencji, ponieważ firmy mogą wybrać z opcji integracji tę, która najlepiej pasuje do ich potrzeb i możliwości.

NLP i uczenie maszynowe

Platforma Sinequa wykorzystuje przetwarzanie języka naturalnego (NLP) i uczenie maszynowe, aby zrozumieć i przetworzyć ludzki język, co prowadzi do poprawy jakości wyszukiwania.

NLP i ML poprawiają jakość wyszukiwania poprzez zrozumienie intencji stojących za zapytaniem użytkownika i zwrócenie najbardziej odpowiednich wyników. Technologie te pomagają również w personalizacji wyników wyszukiwania w oparciu o profil i zachowanie użytkownika.

Możliwości analityczne

Sinequa oferuje analitykę jako część swojej platformy wyszukiwania dla przedsiębiorstw. Funkcja analityczna w Sinequa pozwala użytkownikom na uzyskanie wglądu i podejmowanie decyzji opartych na danych poprzez zapewnienie możliwości wyszukiwania, analizowania i wizualizacji dużych ilości danych.

Platforma umożliwia również tworzenie niestandardowych pulpitów, raportów i alarmów, aby pomóc użytkownikom monitorować ich specyficzne biznesowe wskaźniki KPI. Jedną z wiodących funkcji analitycznych jest Text Analytics, która pozwala użytkownikom na wyodrębnienie podmiotów, pojęć, sentymentów i innych informacji z tekstu.

Oto co powiedzieli klienci Luigi's Box

"Bardzo dobra wyszukiwarka i rekomendator".

Dobra wyszukiwarka i rekomendator, może być dostrojony przez indywidualne ustawienia od strony zaplecza. Bardzo pomocny, zwłaszcza gdy ma się bardzo dużą ofertę produktową.

Petr M.
Zweryfikowany użytkownik G2
Pełna recenzja na G2

"Świetny produkt, świetne wsparcie. Bardzo pomocny w zwiększaniu przychodów."

System zarządzania z wieloma funkcjami, dashboardy i podsumowanie miesięczne w mailu, świetny support (szybki, dobre rekomendacje, komunikacja itp.), stabilny.

Jozef F.
G2 verified user
Pełna recenzja na G2

Dlaczego Luigi's Box jest odpowiednią alternatywą Sinequa?

Przypnij do pozycji

Luigi’s Box oferuje funkcję przypinania do pozycji podczas wyszukiwania, która przyspiesza cały proces wyszukiwania, umożliwiając administratorom lub kierownikom wyróżnienie najbardziej istotnych lub najważniejszych treści dla swoich pracowników.

Dodatkowo, dzięki tej funkcji, można promować określone dokumenty, raporty lub inne treści istotne dla aktualnego kontekstu biznesowego lub projektu.

Zarządzanie synonimami

Stale rozwijająca się sztuczna inteligencja jest główną cechą Luigi’s Box. Dzięki niej nasze wyszukiwanie radzi sobie z literówkami, znakami diakrytycznymi i synonimami, co gwarantuje, że użytkownicy zawsze znajdą informacje, których szukają.

Synonimy są istotnym atrybutem, jeśli chodzi o wyszukiwanie w przedsiębiorstwach. Używanie synonimów może poprawić dokładność i trafność wyników wyszukiwania, zwłaszcza gdy zapytanie użytkownika nie odpowiada dokładnie wyszukiwanej treści, a także poprawić doświadczenie użytkownika.

Zestawienie produktów

Inną fantastyczną cechą systemu wyszukiwania dla przedsiębiorstw jest Zestawienie produktów. Głównie wtedy, gdy system wyszukiwania w przedsiębiorstwie jest używany do wyszukiwania produktów lub katalogów, funkcja Listy produktów wyświetla zestawienie odpowiednich produktów, które pasują do zapytania użytkownika, wraz ze szczegółami, takimi jak opisy produktów, zdjęcia, ceny i dostępność.

Może to pomóc użytkownikom w szybkim znalezieniu poszukiwanych produktów i podjęciu świadomych decyzji o zakupie, zwłaszcza w dużych organizacjach posiadających obszerne katalogi produktów.

Inteligentne funkcje wyszukiwania

Luigi’s Box oferuje kilka zaawansowanych funkcji wyszukiwania, aby poprawić doświadczenie użytkownika, co jest szczególnie ważne w przypadku wyszukiwania w przedsiębiorstwach, gdzie czas użytkownika jest cenny i musi on szybko i łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Wśród tych funkcji znajdują się m.in. podświetlanie, wyszukiwanie kontekstowe i w dokumentach, składanie wyrazów, wiele opcji filtrowania, wyszukiwanie fasetowe, uczenie maszynowe, NLP itp. Więcej o wszystkich funkcjach można dowiedzieć się tutaj.

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy konsultacyjnej

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy konsultacyjnej z jednym z naszych specjalistów ds. integracji. Pokażemy Ci, jak Luigi’s Box poprawi doświadczenie użytkownika Twojego sklepu internetowego i zwiększy współczynnik konwersji.

Odkryj cechy Luigi's Box

Analityka Luigi's Box

Kompleksowa analityka, która identyfikuje problemy z zapytaniami do wyszukiwarki i pomaga znaleźć sposób na ich optymalizację.

Rekomendator Luigi's Box

Spersonalizowane boksy z rekomendacjami produktów pomagają podnieść średnią wartość zamówienia i mogą być umieszczone w dowolnym miejscu na stronie internetowej.

Wyszukiwarka Luigi's Box

Inteligentne wyszukiwanie z autouzupełnianiem pomaga odwiedzającym szybko znaleźć produkty, których szukają, znacznie ograniczając marnowanie czasu na zakupy. Zdolny do radzenia sobie z każdym zapytaniem wyszukiwania.

Zestawienie produktów Luigi's Box

Spersonalizowane strony z zestawieniem produktów, zorganizowane w sposób, który zwiększa komfort przeglądania, wspiera cele biznesowe i zwiększa przychody.

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy konsultacyjnej z jednym z naszych ekspertów ds. e-commerce. Pokażemy Ci, jak Luigi’s Box usprawni Twój biznes online.

Porozmawiajmy

Najczęściej zadawane pytania

Kto potrzebuje wyszukiwarki korporacyjnej i dlaczego jest ona ważna?

Wyszukiwanie korporacyjne jest przeznaczone przede wszystkim dla pracowników przedsiębiorstw. Jego główną rolą jest dostarczenie pracownikom najbardziej istotnych informacji w jak najkrótszym czasie.

Zaletą wyszukiwania korporacyjnego jest poprawa biegłości, produktywności i satysfakcji pracowników.

Jakie są najbardziej kluczowe funkcje wyszukiwania w przedsiębiorstwie?

Enterprise search umożliwia wyszukiwanie i odkrywanie danych z różnych źródeł, w tym danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych; dlatego NLP i ML muszą rozumieć kontekst i poprawiać wyniki wyszukiwania.

Powinno również obsługiwać wiele języków, oferować różne opcje integracji, być skalowalne i konfigurowalne, a głównie oferować funkcje bezpieczeństwa.

Kto używa Sinequa?

Klientami Sinequa są na przykład NASA, Pfizer, SIEMENS czy AstraZeneca.

Jaka jest najlepsza alternatywa dla Sinequa?

Najlepsze ogólne alternatywy w oparciu o świetne funkcje wyszukiwania i opinie użytkowników dla Sinequa obejmują Algolia, Bloomreach, Coveo, Yext lub Luigi’s Box z 14-dniową bezpłatną próbą i przystępną ceną.