Jak wielu klientów korzysta z wyszukiwarki? Dowiedz się z naszego E-booka

Oprogramowanie do wyszukiwania dla przedsiębiorstw
i jego znaczenie

Bardzo często, pierwszą rzeczą, do której przechodzą użytkownicy jest wyszukiwarka. Można tam znaleźć odpowiedzi na liczne pytania,ale tylko wtedy, kiedy działa ona poprawnie. Wyobraź sobie, że odwiedzasz stronę internetową i tracisz mnóstwo czasu, aż dotrzesz do konkretnych towarów lub usług. To może być denerwujące, prawda? Dlatego tutaj, niezbędna będzie skuteczna technologia wyszukiwania. Szczególnie jeśli jesteś firmą sprzedającą swoje produkty i usługi osobom, które nie mają czasu na zakupy. Nawet jeśli niewielu odwiedzających korzysta z wyszukiwania na stronie, jest to kluczowy element dla cyfrowych doświadczeń i zwiększenia lojalności klientów wobec Twoich stron internetowych.

Korzystanie z oprogramowania do wyszukiwania dla przedsiębiorstw pomaga uzyskać wgląd w trendy wyszukiwania, zoptymalizować kwestie związane z wydajnością wyszukiwania, a następnie zaspokoić potrzeby odwiedzających i zwiększyć przychody. Odkryj, co potrafi pojedyncza wyszukiwarka i co jej funkcje mogą osiągnąć w krótkim czasie dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Wyszukiwarka Luigi's Box

Luigi’s Box zapewnia wyszukiwanie na stronie zasilane sztuczną inteligencją, które pomaga klientom znaleźć to, czego szukają, spersonalizować stronę internetową pod kątem ich intencji i podnieść konwersje o ponad 35%. To narzędzie modyfikuje wyniki wyszukiwania, radząc sobie z literówkami, synonimami i znakami diakrytycznymi, a także oferuje funkcję autouzupełniania, która pokazuje wyniki z pierwszego typu, aby szybko dotrzeć do swoich towarów, usług i klientów.

Wyszukiwarka Luigi’s Box potrafi przewidzieć intencje klientów już przy pierwszej interakcji, poprawia personalizację zawartości strony internetowej i skutkuje trafnością. Inteligentne wyszukiwanie z autouzupełnianiem znacznie skraca czas marnowania czasu na zakupy. Potrafi poradzić sobie z każdym zapytaniem, aby zawsze wyświetlić odpowiednie wyniki.

Korzystając z wyszukiwarki Luigi’s Box, należy zapoznać się z analityką Luigi’s Box. Analityka daje Ci pulpit nawigacyjny, który oferuje super szybkie wizualne informacje zwrotne o stanie funkcji wyszukiwania. Ponadto, szczegółowa analiza treści pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób klienci docierają do Twojej głównej treści, czy otrzymują wiele odpowiedzi „bez rezultatów” i czy otrzymują odpowiednie wyniki. Wypróbuj naszą analitykę już dziś za darmo przez następne 14 dni i dowiedz się więcej o swojej wydajności wyszukiwania.

Najlepsze funkcje dla firm

Każdy, kto działa w sieci, zawsze szuka najlepszych sposobów na ulepszenie swojego biznesu. Jednym z takich ulepszeń jest inteligentne oprogramowanie do wyszukiwania odpowiednie dla przedsiębiorstw i ich potrzeb.

Co powinno oferować rozwiązanie wyszukiwania dla przedsiębiorstw? Jest tylko jedna poprawna odpowiedź – powinno sprzedawać więcej i zwiększyć ogólny dochód. Jak jednak to osiągnąć? Poprzez dostarczanie odpowiednich wyników wyszukiwania w ciągu kilku sekund. I właśnie w tym miejscu wyszukiwarka Luigi’s Box jest potrzebna. Wykorzysta ona swoją sztuczną inteligencję i zapewni lepsze wrażenia z wyszukiwania w czasie rzeczywistym. Stale uczący się algorytm AI zapewnia, że odpowiednie wyniki znajdą się na szczycie listy.

Dlatego kolejną świetną funkcją jest Rekommendator Luigi Box.

Na podstawie działań klienta na stronie możemy przewidzieć jego intencje i spersonalizować dla niego zawartość strony, aby poprawić doświadczenie. Oprócz spersonalizowanych rekomendacji opartych na preferencjach lub podobieństwie do poprzednich interakcji, Rekomendator oferuje również alternatywy dla niedostępnych produktów lub Twoich najpopularniejszych produktów.

Jeśli Twoja witryna zawiera szereg towarów i usług, powinieneś rozważyć dodanie funkcji Zestawienie produktów Luigi’s Box, aby pomóc klientom szybko wyszukiwać, przekazywać im więcej informacji o całym asortymencie za jednym zamachem, porównywać z innymi ofertami, przeglądać recenzje produktów i ostatecznie dokonać zakupu.

Benefits of using Luigi's Box features

Jakie są korzyści z używania Luigi’s Box na platformach korporacyjnych? Przygotowaliśmy kilka naszych historii sukcesu z rzeczywistymi wynikami, abyś mógł się o tym przekonać.

Dzięki inteligentnemu wyszukiwaniu Luigi’s Box można spersonalizować stronę internetową pod kątem intencji klientów, którzy dzięki temu w ułamku sekundy otrzymują pożądane informacje. Inteligentne wyszukiwanie może pomóc Ci nie tylko w wyszukiwaniu produktów, ale nawet w czymś więcej. Spraw, aby Twoi klienci nie musieli przedzierać się przez tony systemu przedsiębiorstw, aby znaleźć to, po co przyszli.

Na przykład, z powodzeniem zintegrowaliśmy wyszukiwanie oraz funkcję autouzupełniania, która pomaga odwiedzającym znaleźć informacje o produktach i usługach na stronie internetowej oraz w sekcji Pomoc i wsparcie dla najbardziej innowacyjnego banku na Słowacji. Dla jednego z największych operatorów komórkowych na Słowacji z powodzeniem wdrożyliśmy autouzupełnianie za pośrednictwem Google Tag Manager bez konieczności interwencji wewnętrznego działu IT naszego klienta. Znaczącą zaletą jest to, że inteligentne wyszukiwanie w sekcji Centrum Wsparcia może sprawić, że wsparcie klienta będzie bardziej dostępne.

Dzięki rekomendatorowi Luigi’s Box klienci są o 56% bardziej skłonni do powrotu na Twoją stronę internetową i ponownego skorzystania z Twoich usług. Klienci czują, że są zawsze we właściwym miejscu dzięki dostosowanym rekomendacjom dla każdego odwiedzającego. Skrzynki Rekomendatora zostaną dostosowane do Twoich potrzeb i życzeń i staną się natywną częścią projektu Twojej strony internetowej.

Zestawienie produktów jest doskonałym narzędziem zaprojektowanym do automatycznego ulepszania list istotnych lub popularnych kategorii i promowania określonych produktów w ramach list w kategorii bez zakłócania ich istotności.

Luigi’s Box uses the newest methods and tools to help you always be one step ahead of the competition.

Schedule a call with one of our specialists today to get more information about our software products
or even start your journey with us. We will show you how Luigi’s Box will improve the user experience of your
enterprise business and boost your conversion rates and business KPIs.

Zobacz, jak O2 wykorzystuje wyszukiwanie na stronie dzięki Luigi's Box, aby zaspokoić potrzeby odwiedzających i zwiększyć współczynnik konwersji o 320%.

Dla jednego z największych operatorów komórkowych na Słowacji, Luigi’s Box pomógł poprawić wydajność wyszukiwania. Wdrożyliśmy Search Analytics na wszystkich stronach O2, w tym na stronie głównej, w sklepie internetowym oraz na portalu Q&A. Wkrótce zespół O2 online zauważył wyniki i zdał sobie sprawę, że należy użyć opcji Fixit, aby przekierować odwiedzających do właściwych zapytań i stron, a także dostosować strony treści do języka klientów.

Używanie Fixit stało się rytuałem w O2. Każdego miesiąca tworzonych jest ponad dziesięć nowych reguł. W rezultacie współczynnik konwersji tych reguł Fixit jest wyższy o 136% w porównaniu do współczynnika konwersji zwykłego wyszukiwania. Dzięki skutecznemu kierowaniu odwiedzających do trendowych produktów i usług oraz zwiększaniu sukcesu klientów, współczynnik konwersji wzrósł o 320%.

Przypadek zastosowania w O2

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są korzyści z zastosowania inteligentnego wyszukiwania w przedsiębiorstwie?

Inteligentne wyszukiwanie zapewnia lepszą użyteczność, dzięki czemu klienci mogą bez trudu znaleźć to, czego szukają. Może to zwiększyć zaufanie klientów, ponieważ nie tracą oni ogromnej ilości czasu na przeglądanie systemów przedsiębiorstwa i są bardziej skłonni do dokonania zakupu i wielokrotnego powrotu na Twoją stronę internetową, stając się lojalnymi klientami. Użytkownicy wyszukiwarki są o 70% bardziej skłonni do zakupu produktów, co zwiększa Twoją sprzedaż. Co więcej, jeśli zoptymalizujesz funkcjonalność wyszukiwania na swojej stronie, masz większą szansę na przekształcenie odwiedzających w lojalnych klientów. To dlatego, że inteligentne wyszukiwanie z autouzupełnianiem pomaga odwiedzającym szybko znaleźć produkty, których szukają, drastycznie zmniejszając marnowanie czasu na zakupy, co zdecydowanie poprawia doświadczenie klientów w zakresie zakupów i przeglądania.

Jak mogę zacząć korzystać z Luigi's Box?

To jest bardzo proste. Najpierw wypełnij nasz formularz, podając adres URL swojej strony internetowej, służbowy adres e-mail oraz numer telefonu. Obowiązkową częścią korzystania z naszych usług jest zapewnienie analiz. Luigi’s Box Analytics dostarcza danych AI dla wszystkich produktów i pozwala zobaczyć wpływ Luigi’s Box na wyniki ekonomiczne twojego przedsiębiorstwa. Gdy analityka jest gotowa i wszystko jest w porządku, oferujemy Ci niestandardowe demo, które będzie dostosowane do konkretnego przypadku użycia w przedsiębiorstwie, z którym mamy szerokie doświadczenie.